Krime Story. Love Story, czyli komedia romantyczno-gangsterka od 11 lutego na ekranach Cinema City

Twórcy “Procederu” długo kazali widzom czekać na nową komedię gangsterką na podstawie książki rapera Marcina “Kali” Gutkowskiego. Film pierwotnie na ekrany kin miał trafić w 2020 roku, jednak z powodu pandemii premierę przesunięto. Patrząc na zwiastun, wiemy, że warto było czekać. “Krime Story. Love Story” będzie można oglądać w Cinema City już od 11 lutego. Produkcja wchodzi do kin w walentynkowy weekend, więc nie musicie się już dłużej zastanawiać, gdzie zabrać swoją drugą połówkę na randkę.

“Krime Story. Love Story” to słodko-gorzka historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opisanymi w książce Marcina Gutkowskiego, który w środowisku muzycznym znany jest jako raper Kali. Jego powieść to zawiła kryminalna intryga, ciężki klimat brudnych ulic “śląskiego miasta grzechu” z tłem wnikliwego socjologiczno-obyczajowego raportu ze środowiska egzystencji młodych ludzi w Polsce. Książka trafiła w ręce Michała Węgrzyna, reżysera “Procederu” oraz “Gierka”, którego aktualnie możecie oglądać jeszcze w kinach, który nie tylko stanął za kamerą, ale we współpracy z Marcinem Gutkowskim podjął się również pracy nad scenariuszem. Tak powstała produkcja “Krime Story. Love Story”, czyli połączenie filmu gangsterskiego z romansem, którą nazwać można także współczesną ekranizacją “Romea i Julii”.

 

 

Miasto gniewu, a w nim dzielnica, w której nikt nie ma lekko. Dwóch przyjaciół (Krime i Wajcha) dostają propozycję nie do odrzucenia - zarobienia naprawdę dużych pieniędzy. Planują, że będzie to ich ostatni nielegalny "skok", który ustawi ich już na całe życie. "Życie" jednak napisze dla nich zupełnie inny scenariusz. Człowiek, na którego dostają zlecenie okaże się ojcem dziewczyny, dla której główny bohater kompletnie straci głowę. Miłość skomplikuje wszystko i nawet taki facet jak Krime, którego nie usidliła wcześniej żadna kobieta, będzie musiał wybrać co jest dla niego najcenniejsze i najważniejsze w życiu.

 

 

Na ekranie zobaczymy plejadę polskich gwiazd: Cezary Łukaszewicz, Michał Koterski, Piotr Witkowski, Gabriela Muskała, Wiktoria Gąsiewska, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Cezary Żak, Agnieszka Więdłocha, Klaudia Halejcio, Nicole Bogdanowicz, Vienio, Natalia Lesz, czy Adam Zdrójkowski.

“Krime Story. Love Story” od 11 lutego w kinach!

 


IM/Artykuł sponsorowany