Ladies Night powraca! Wieczór tylko dla kobiet już 10 czerwca w Cinema City

Kinowe emocje wróciły na wielkie ekrany, co oznacza, że najwyższy czas również na powrót dobrze znanego wszystkim kobietom wydarzenia - Ladies Night. Po długim okresie zamknięcia w czterech ścianach, pora oderwać się od codziennych obowiązków oraz pozwolić sobie na chwilę oddechu i dobrej zabawy. Już 10 czerwca o godzinie 19:00 zapraszamy wszystkie Panie na przedpremierowy pokaz obsypanego nagrodami filmu Sweat, z kapitalną Magdaleną Koleśnik w roli głównej. To opowieść o trzech dniach z życia motywatorki fitness, która jest niezwykle popularna dzięki swojej działalności w mediach społecznościowych, jednak mimo setek tysięcy fanów, w jej życiu brakuje bliskości. Oprócz seansu, na uczestniczki czekać będą konkursy i upominki od sponsorów wydarzenia.

Każda kobieta potrzebuje czasem chwili w świecie bez mężczyzn. Spotkanie z przyjaciółką, wspólny wieczór z mamą lub siostrą, a może moment tylko dla siebie? W odpowiedzi na te potrzeby powstał event skierowany do wszystkich przedstawicielek płci pięknej, które w Cinema City mogą na nowo zakochać się w kinie. Ladies Night to wieczór pełen atrakcji, z którego żadna kobieta nie wyjdzie z pustymi rękami. To wszystko dzięki sponsorom wydarzenia, którymi przy tej edycji są: Velvet, który dba o codzienny komfort i pielęgnację każdego z nas, Ziaja - uwielbiana przez Polki marka słynąca z produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów oraz BNP Paribas, czyli bank zmieniającego się świata.

Czerwcowa edycja Ladies Night odbędzie się pod znakiem fitnessu i mediów społecznościowych. Przedpremierowo Panie na ekranach kin obejrzą film Sweat, który na Festiwalu Filmowym w Gdyni zdobył Srebrne Lwy i najwięcej statuetek, m.in. dla najlepszego reżysera - Magnus von Horn, dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej - Magdalena Koleśnik, czy za najlepsze zdjęcia i montaż. Film opowiada historię motywatorki fitness, która dzięki obecności w mediach społecznościowych, staje się celebrytką. Mimo sławy i tysięcy fanów, w życiu kobiety brakuje bliskości, a po wyłączeniu telefonu i powrocie do domu jest niezwykle samotna. Obraz ten wcześniej zakwalifikował się również do oficjalnej selekcji festiwalu filmowego w Cannes. Sweat to film, który przypadnie do gustu każdej kobiecie i odkryje ciemne strony życia influencerów.

 

Ladies Night odbędzie się w 18 lokalizacjach w całej Polsce. Sprawdź najbliższe kino, w którym odbywa się wydarzenie i kup bilety już dziś! Zakupu dokonać możesz tutaj.

 


Widzimy się w Cinema City 10 czerwca!