Daj się przestraszyć! Maraton horrorów z Zakonnicą już 8 września w naszych kinach

O tym, że uwielbiacie się bać przekonaliście nas już nie raz wykupując wszystkie bilety na wcześniejsze nocne seanse grozy. Nie możemy więc Was rozczarować, dlatego zapraszamy na kolejny maraton horrorów z filmami z upiorną zakonnicą z uniwersum Obecności. W ramach wydarzenia wyświetlimy 4 tytuły: „Annabelle: Narodziny zła”, „Zakonnica”, „Zakonnica II” (premierowo) oraz „Obecność 2”. Gwarantujemy szybsze bicie serca i gęsią skórkę, która pozostanie z Wami jeszcze na długo po końcowych napisach.


Największych fanów strachu na wielkim ekranie bez wątpienia zainteresuje maraton horrorów, który gwarantuje zabójczą dawkę aż 479 minut grozy. Już 8 września o 20:00 uczestnicy obejrzą cztery tytuły za 42 zł w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Łodzi, zaś za 40 zł w pozostałych miastach. Co najważniejsze posiadacze karty Unlimited na maraton wchodzą bezpłatnie. Jakie filmy czekają na widzów?


ANNABELLE: NARODZINY ZŁA
Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza - Annabelle.


ZAKONNICA
Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w "Obecności 2". Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.


ZAKONNICA II - premierowo
Rok 1956, Francja. Pewien ksiądz zostaje zamordowany. Zło rozprzestrzenia się po świecie. Sequel globalnego przeboju opowiada o siostrze Irene, która raz jeszcze staje twarzą w twarz z Valak, demoniczną zakonnicą.


OBECNOŚĆ 2
Kolejna odsłona kultowej "Obecności" Jamesa Wana. Paranormalny thriller, w którym para słynnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, gdzie samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, poprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw. 


Znajdź swoje najbliższe kino i kup bilet na to wydarzenie już dziś: https://www.cinema-city.pl/filmy/maraton-horrorow-zakonnica