Mikołajki jak z bajki w Cinema City

Zastanawiacie się jak spędzić Mikołajki ze swoją pociechą? Wyjątkowym pomysłem jest przeżywanie wspólnie filmowych emocji na wzruszających i pełnych magii seansach kinowych. Cinema City zaprasza od 6 do 10 grudnia na świętowanie w kinach i specjalne, w tym przedpremierowe pokazy dla całych rodzin.

Mikołajki w tym roku wypadają w Kinową Środę, więc już tego dnia w specjalnej cenie można będzie zobaczyć przedpremierowo hit z Timothée Chalametem „Wonka” oraz animację „Kicia Kocia pod Choinkę”, a także świąteczne „Życzenie” i „Trolle 3”. Wybierając się do kina w innych dniach niż środa zachęcamy do skorzystania z Oferty Rodzinnej sieci, dzięki której rodzic zapłaci za bilet na seans tyle co dziecko. Mikołajkowy czas, który potrwa w Cinema City do niedzieli 10 grudnia, umilą małym kinomanom słodkie niespodzianki. 


Świętujemy z prawdziwymi, filmowymi hitami! 

Wonka – magiczna, żywiołowa i rozśpiewana opowieść o tytułowym bohaterze z książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla „Charlie i fabryka czekolady”. Film opowiada o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady w nieprawdopodobny sposób stał się ukochanym Willy Wonką, którego znamy dzisiaj. Nakręcony z rozmachem, widowiskowy i pełen efektów specjalnych film pokazuje młodego Willy'ego Wonkę, pełnego pomysłów i zdeterminowanego, by zmienić świat dzięki swoim smakowitym wynalazkom. Udowadnia jednocześnie, że to, co najlepsze w życiu, zaczyna się od marzenia. Na ekranie wystąpią między innymi Timothée Chalamet, Hugh Grant, Olivia Colman i Rowan Atkinson. Film pokazujemy we wszystkich kinowych formatach: 4DX, IMAX oraz ScreenX.


Kicia Kocia pod choinkę, czyli spotkanie z ukochaną bohaterką najmłodszych na wielkim ekranie. W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa. Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi! Podczas filmowych opowieści zobaczymy odcinki „Kicia Kocia zima”, „Kicia Kocia gotuje”, „Kicia Kocia w pociągu”, „Kicia Kocia sprząta”, „Kicia Kocia w bibliotece”, „Kicia Kocia nie może zasnąć” oraz „Kicia Kocia i świąteczna niespodzianka”. To idealny wybór na pierwszy wypad do kina z dzieckiem!


Życzenie – animowana komedia muzyczna Disneya zaprasza widzów do magicznego królestwa Rosas, którego władca posiada moc spełniania życzeń. Młoda dziewczyna Asha wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiada na nie kosmiczna siła - gwiazdka o ogromnej mocy. Asha, jej wierny towarzysz koziołek Valentino i gwiazdka wspólnie stawiają czoła najgroźniejszemu wrogowi - władcy Rosas, królowi Magnifiko. 


Trolle 3 – przygody lubianych bohaterów nadal budzą emocje: tym razem, po wielu perturbacjach Poppy i Branch są wreszcie oficjalną parą. Wychodzi jednak na jaw, że Branch ma za sobą tajemniczą przeszłość. Dawno temu wraz z braćmi należał do ulubionego boysbandu Poppy - BroZone. Zespół rozpadł się, a jego członkowie już dawno nie utrzymują ze sobą kontaktu. Ale gdy jeden z braci zostaje porwany przez parę nikczemnych złoczyńców, Branch i Poppy wyruszają na pomoc. Chcą ponownie zjednoczyć rodzinę i uratować Floyda. Film wyświetlamy także w formacie 4DX, który doda magii świątecznemu seansowi. 


Na małych kinomanów w mikołajkowy tydzień w kinie czekać będzie Święty Mikołaj lub Pani Mikołajowa. 6 grudnia dzięki Haribo będziemy mogli poczęstować dzieci słodkimi niespodziankami, natomiast w weekend 9-10 grudnia na bramkach biletowych prowadzony będzie sampling Chrupersów od Lubelli.