Mroczne Gotham czeka właśnie na Ciebie! Bilety na Batmana już w sprzedaży

Debiut Roberta Pattinsona w roli podwójnego mściciela Gotham, powrót kultowych czarnych charakterów: Człowieka-Zagadki i Pingwina oraz niesamowita Zoë Kravitz jako Kobieta-Kot. Brzmi jak jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów roku? Wystartowała sprzedaż biletów na “Batmana”, którego już od 4 marca będziecie mogli oglądać we wszystkich naszych formatach: IMAX, 4DX i ScreenX.

“To nie tylko wezwanie… To ostrzeżenie” - można przeczytać przy opisie dystrybutorskim filmu. Nic dziwnego, patrząc na mroczny zwiastun, faktycznie ostrzega on widzów, że będzie dobrze. Za kamerą najnowszego Batmana stanął Matt Reeves - reżyser m.in. Wojny o planetę małp, Ewolucji planety małp, czy Pozwól mi wejść. Reeves jest również współscenarzystą, a u jego boku znalazł się Peter Craig, który współtworzył scenariusze do takich filmów jak: Miasto złodziei, Bad Boys For Life, czy czekającego na swoją premierę Top Gun: Maverick. Co ciekawe za zdjęcia odpowiada Greig Fraser, który nominowany jest aktualnie do Oscara za zdjęcia do filmu Diuna, natomiast muzykę skomponował Michael Giacchino, laureat tej nagrody za swoją kompozycję do bajki Odlot. Warto również dodać, że za kostiumy odpowiedzialna jest Jacqueline Durran, dwukrotna zdobywczyni Oscara, a za dźwięk Stuart Wilson również nagrodzony przez Akademię za dźwięk do filmu 1917. Zbiór tych wszystkich znamienitych nazwisk oznacza tylko jedno, 4 marca czeka nas niezwykłe widowisko!

 

 

Batman i James Gordon stawią czoła nieobliczalnemu Człowiekowi-Zagadce w skorumpowanym Gotham City. W filmie nie zabraknie gwiazdorskiej obsady. W roli Batmana zobaczymy Roberta Pattinsona, komisarza Jamesa Gordona zagra Jeffrey Wright, a Kobietę-Kot - Zoë Kravitz. Paul Dano wcieli się w Człowieka-Zagadkę, Colin Farrell w Pingwina, a Andy Serkis w lokaja i mentora obrońcy Gotham - Alfreda Pennywortha. Oprócz nich na ekranie pojawią się: John Turturro, Peter Sarsgaard, czy Jayme Lawson.

Jeśli już oglądać Batmana, to trzeba to zrobić w najlepszy możliwy sposób. W naszych kinach widzowie mają do wyboru aż trzy wyjątkowe formaty, które pozwalają poczuć więcej i zapewniają niepowtarzalne wrażenia kinowe. „Batman” od 4 marca dostępny jest w: 4DX, IMAX oraz ScreenX.

Sale IMAX zapewniają doświadczenie kinowe przekraczające granice wyobraźni. Podczas seansu widz może nie tylko zobaczyć, ale i usłyszeć więcej. To wszystko za sprawą ogromnego ekranu oraz krystalicznie czystego dźwięku. Ta pionierska technologia charakteryzuje się krystalicznym obrazem o najwyższej rozdzielczości, wyraźniejszym kontrastem i głębszym nasyceniem koloru. Nie bez powodu technologia IMAX na stałe wpisała się w DNA pasjonatów kinematografii na całym świecie. Nowego „Batmana” w IMAX obejrzycie w: Cinema City Sadyba (Warszawa), Cinema City Poznań Plaza (Poznań), Cinema City Punkt 44 (Katowice), Cinema City Manufaktura (Łódź), Cinema City Wroclavia (Wrocław).

Sala 4DX natomiast to miejsce, w którym filmowa fikcja dosłownie staje się rzeczywistością. Dzięki ruchomym fotelom i zaawansowanym rozwiązaniom środowiskowym (ruch, światło, zapach, woda, wiatr, bańki) oferuje absolutne, pełne efektów specjalnych przeżycie, w których widz staje się częścią filmu. Możesz poczuć się tak jakbyś dosłownie jechał Batmobilem, czy poczuć turbulencje podczas najlepszych scen akcji walki. Sale 4DX znajdziecie w Cinema City Arkadia (Warszawa), Cinema City Bydgoszcz, Cinema City Manufaktura (Łódź), Cinema City Felicity (Lublin) oraz Cinema City Wroclavia (Wrocław).

Sala ScreenX dostępna jest jedynie w Cinema City Galeria Mokotów w Warszawie. To jedyna sala w Polsce, która wykorzystuje nie tylko centralny ekran, ale i boczne ściany sali. Dzięki temu obraz otacza widza, sięgając poza jego pole widzenia aż do kąta 270 stopni. Boczne ekrany dopełniają fabułę dziejącą się na ekranie głównym. Rozciągnięcie obrazu następuje w najbardziej kluczowych momentach akcji by spotęgować efekty danej sceny, przez co nigdy nie wiesz z której strony pojawi się Batman.

Wybór formatu należy do Was, jednak ostrzegamy, że jeśli raz wejdziecie w film całkowicie dzięki któremuś z nich, nie będziecie mieli już takiej frajdy ze zwykłego seansu kinowego! Biletów na seanse w przedsprzedaży szukajcie na www.cinema-city.pl

 

IM/Cinema City