Najnowsza komedia romantyczna Marii Sadowskiej. Zobacz “Miłość na pierwszą stronę” przedpremierowo na Ladies Night

Już 4 października Cinema City ponownie zaprasza Panie na wydarzenie z cyklu Ladies Night. Tym razem uczestniczki obejrzą przedpremierowo “Miłość na pierwszą stronę”, film w reżyserii Marii Sadowskiej, która stoi za takim hitem jak: “Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Oprócz polskiej komedii romantycznej na wszystkie Panie czekać będzie moc dodatkowych atrakcji: bezalkoholowy welcome drink, prezenty od partnerów eventu oraz konkursy z nagrodami! 

Ladies Night to idealny moment, żeby wyrwać się z domu od codziennych obowiązków, wyjść gdzieś z przyjaciółką lub całą paczką koleżanek, a może i spędzić miło czas z mamą, czy siostrą. W końcu każda kobieta czasem potrzebuje odpoczynku, a najlepiej odpoczywać w gronie innych wspaniałych kobiet. Wydarzenie składa się z dwóch części: quizu z nagrodami od partnerów oraz pokazu filmu. Podczas Ladies Night wspólnie się śmiejemy, wzruszamy, wstrzymujemy oddech, ale przede wszystkim dobrze się bawimy. 

 

 

Październikowa edycja wydarzenia ponownie przywita Panie bezalkoholowym welcome drinkiem, a o to by z kina nikt nie wyszedł z pustymi rękami, zadbają partnerzy eventu. W torebkach od sponsorów w październiku znajdą się m.in.: piwo bezalkoholowe od Karmi, czy książka od wydawnictwa Prószyński i S-ka. 4 października o 19:30 przedpremierowo Cinema City wyświetli polską komedię romantyczną “Miłość na pierwszą stronę”. 
Sprawdź swoje najbliższe kino i kup bilet na to wyjątkowe kobiece wydarzenie już dziś: https://www.cinema-city.pl/filmy/ladies-night-milosc-na-pierwsza-strone/

Ona jest zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa, on najlepszą partią Rzeczpospolitej. Podobno przeciwieństwa się przyciągają, ale miłość bywa nieprzewidywalna. Szczególnie, gdy zanadto interesują się nią inne osoby. "Miłość na pierwszą stronę" to historia Niny - współczesnego kopciuszka i Roberta - syna pary prezydenckiej. Ona jest w trakcie życiowej przemiany i przebojowo stawia pierwsze kroki w zawodzie paparazzi. On też chce żyć na własnych zasadach i uwolnić się od blasku fleszy, co może okazać się trudniejsze, niż przypuszcza. Między bohaterami zaiskrzy jedynie ulotna "miłość na pierwszą stronę", czy wielkie uczucie na całe życie?

“Miłość na pierwszą stronę” to idealna komedia romantyczna na jesienny wieczór. Za kamerą stanęła Maria Sadowska reżyserka takich hitów jak: “Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, czy “Dziewczyny z Dubaju”. Za scenariusz natomiast odpowiada Mariusz Kuczewski, który był scenarzystą między innymi takich komedii romantycznych jak: “Listy do M. 2”, “Listy do M. 3”,  “Całe szczęście”, czy “Miłość jest blisko”. Na ekranie natomiast zobaczymy całą plejadę polskich gwiazd: Olga Bołądź, Piotr Stramowski, Rafał Zawierucha, Mateusz Damięcki, Magdalena Schejbal, Magdalena Koleśnik, Tomasz Oświeciński, Ewa Telega, Marek Włodarczyk, Anna Dymna, czy Zbigniew Zamachowski. Z gościnnym udziałem gwiazd z pierwszych stron gazet, które zagrały same siebie: Barbara Kurdej-Szatan, Michał Koterski,  czy Izabela Janachowska.

Nagrody w konkursach ufundowali partnerzy eventu. We październiku są to takie marki jak: BNP Paribas - bank zmieniającego się świata, który pod hasłem “We love cinema” mocno angażuje się w promocję kina, Adidas - marka, która dała nam słynne trzy paski na ubraniach i butach sportowych, Karmi - czyli nie za słodkie i nie za gorzkie piwo bezalkoholowe dla kobiet, Bella - wiodący producent wyrobów higienicznych dla Pań, a także Prószyński i S-ka - marka jednego z największych wydawnictw książkowych w Polsce, dzięki której na sklepowe półki trafia blisko 200 tytułów rocznie.