Najsłodszy zwierzak świata i walka o marzenia. “Igrzyska zwierzaków” już 6 maja w kinach!

Wszystkie dzieci kochają zwierzęta, a szczególnie oglądać je w kinowym fotelu. Co więc, jeśli powiemy Wam, że już od piątku na wielkim ekranie będzie można oglądać bajkę, w której główną bohaterką jest kuoka, czyli bliska krewniaczka kangurów i jedno z najsłodszych zwierząt świata? Wygląda na to, że najbliższy weekend spędzicie ze swoimi pociechami w kinie! “Igrzyska zwierzaków” to animacja o pogoni za marzeniami, pokazująca, że wielki mistrz może mieć rozmiar mini, tak więc czeka nas nie tylko dobra zabawa, ale i ważna lekcja dla najmłodszych.

“Igrzyska zwierzaków” w reżyserii Ricarda Cussó (“O czym marzą zwierzęta”) to opowieść o magicznym świecie Sanktuarium, gdzie zwierzęta mają głos, a marzenia się spełniają, jeśli tylko wystarczająco się czegoś pragnie. Australijsko-amerykańska animacja to przezabawna komedia dla całej rodziny, na której bawić się będą znakomicie również dorośli. W końcu z najlepszej filmowej rozrywki nigdy się nie wyrasta.

 

 

Film opowiada historię urodzonej optymistki Daisy, która marzy o tym by wygrać wielkie zawody dla “najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Jednak od czego są upór i wierni przyjaciele? Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza - Croco Dilla. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona. Kto finalnie stanie na podium i zdobędzie szacunek widowni? Czy będzie to któryś z dotychczasowych czempionów, a może właśnie Daisy? Odpowiedzi na te pytania czekają na widzów na wielkim ekranie.

W oryginalnej obsadzie dubbingowej swoich głosów użyczyli między innymi: Sam Neill, znany z serii “Park Jurajski” oraz Angourie Rice, która zdobyła sławę dzięki filmowi “Spider-Man: Bez drogi do domu”, czy serialu “Mare z Easttown”. W polskiej obsadzie dubbingu znalazły się znane i lubiane głosy: Zuzanna Galia, Szymon Kuśmider, Wojciech Chorąży, Przemysław Stippa, Ewa Serwa, Janusz Wituch, Artur Dziurman i Adrianna Izydorczyk.

Każdy z nas ma w sobie wewnętrzne dziecko, a bajki często potrafią bawić dużo bardziej dorosłych niż młodych widzów. Tak więc już od 6 maja tych małych i tych dużych zapraszamy do kin Cinema City na “Igrzyska zwierzaków”.

 


Artykuł sponsorowany