Szukasz wyjątkowego prezentu na święta? Karta podarunkowa Cinema City to najlepszy wybór!

Masz już dosyć oklepanych prezentów pod choinkę? Nie masz pomysłu co podarować w tym roku najbliższym? Czy może chciałbyś obdarować rodzinę czymś więcej, niż tylko kolejną parą skarpetek? Rozwiążemy twoje problemy! Karta podarunkowa do kin Cinema City to nie tylko idealny prezent na święta, ale też możliwość do dzielenia się emocjami.

Święta Bożego Narodzenia to jeden z najradośniejszych okresów w całym roku. To nie tylko możliwość do spędzenia czasu w gronie najbliższych, ale również mnóstwo pysznych potraw na wigilijnym stole i oczywiście… prezenty! Zastanawiałeś się kiedyś, czego najbardziej nie lubisz w świętach? My znamy odpowiedź na to pytanie i są to: nietrafione prezenty. Ile razy musiałeś udawać, że upominek Ci się podoba, a tak naprawdę zastanawiałeś się, czy uda się go wymienić na coś innego lub chowałeś go głęboko w szafie i nigdy więcej po niego nie sięgnąłeś?

Teraz możesz zostawić te złe wspomnienia daleko za sobą, ponieważ znaleźliśmy idealny prezent na święta, z którego każdy będzie zadowolony. Karta podarunkowa Cinema City, to jedna karta, która daje tony możliwości. To od Ciebie zależy jaką opcję karty wybierzesz, a jest ich niemało: 2D, 3D, IMAX, 4DX, VIP, czy wariant z zestawem DUET! Co najlepsze, karta jest ważna przez cały rok i obowiązuje na aż dwa bilety. Możliwe, że to Ty będziesz tym szczęśliwcem, którego zabierze do kina obdarowana przez Ciebie osoba. To ona decyduje jaki film obejrzy: komedie, dramat, horror, a może film animowany. Najważniejsze, że sama będzie mogła dokonać tego wyboru, a zapewniamy, że tytułów wartych uwagi w 2021 roku będzie wiele!

Uważasz, że jeden seans w prezencie to za mało, a lista atrakcyjnych filmów  na przyszły rok wciąż się powiększa? A może ktoś z twoich najbliższych jest kinomanem? Właśnie dlatego mamy możliwość zakupu Karty Podarunkowej Unlimited. To nic innego jak roczny dostęp do świata kina bez limitu na ekranach Cinema City w całej Polsce. Oznacza to, że twoi najbliżsi będą mogli cieszyć się tym prezentem całe 365 dni, co nie tylko wydłuży ich radość związaną z gwiazdkowym prezentem, ale również da im mnóstwo dodatkowych benefitów związanych z członkostwem w programie. Unlimited to nie tylko karta, która pozwala na obejrzenie nielimitowanej liczby filmów, ale również zniżki na barze, czy pokazy przedpremierowe.

Brzmi dobrze? Chcesz dowiedzieć się więcej? Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj .

Nie czekaj i spraw swoim bliskim prezent, który zapamiętają na długo. Kino to emocje, a nimi warto się dzielić, nie tylko od święta!

 

 

IM/Cinema City