Te koncerty zapisały się w historii muzyki na zawsze! Film dokumentalny Oasis Knebworth 1996 już 23 września w kinach

Już 23 września o godzinie 20:00 cofniemy się w czasie w rytm hitów kultowego zespołu Oasis by przeżyć jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych XX wieku. Oasis Knebworth 1996 to historia weekendu 10 i 11 sierpnia 1996 roku, kiedy 250 tysięcy fanów rocka zgromadziło się w Knebworth Park w Wielkiej Brytanii, by zobaczyć dwa bijące rekordy i piszące historię koncerty. Teraz będziecie mieli okazję zobaczyć je i usłyszeć na własne oczy i uszy na wielkim ekranie w Cinema City!

Oasis Knebworth 1996 to opowieść oczami fanów, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Film pokazuje niesamowity związek między nimi, a Oasis i jest połączeniem koncertu z ekskluzywnymi, nigdy wcześniej niepublikowanymi materiałami wideo, uzupełnionymi o wywiady z zespołem i organizatorami sierpniowych koncertów. Za reżyserię produkcji odpowiada Jake Scott, a w kinowym fotelu bez wątpienia usłyszymy największe hity Oasis jak: Wonderwall, Supersonic, Whatever, czy Don’t Look Back In Anger.

Pokaz tego filmu to nic innego jak radosne i wzruszające święto jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych ostatnich 25 lat. W Cinema City zagramy go w 10 lokalizacjach wyłącznie z angielskimi napisami. Jeśli jeszcze nie kupiliście biletów możecie to w prosty sposób zmienić klikając w link: https://www.cinema-city.pl/filmy/oasis-knebworth-1996/

Poniżej prezentujemy zwiastun produkcji:

 

IM/Cinema City