Wielki Mały Głos. Wygraj rolę dubbingową w animacji „Strażniczka Smoków”!

Dzięki magii kina i dubbingu możesz zostać kimkolwiek sobie wymarzysz. Teraz to możliwe także dla Twojej pociechy! Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy czwartą już odsłonę konkursu Wielki Mały Głos, w którym główną nagrodą jest rola dubbingowa dla chłopca lub dziewczynki w animacji “Strażniczka Smoków”. To wielka szansa dla wszystkich małych aktorów i maluchów, w których drzemie wielki głos i których największym marzeniem jest usłyszeć siebie na wielkim ekranie. 


Z okazji Dnia Dziecka chcemy spełnić marzenie jednego dziecka i być może będzie to akurat Twoja pociecha. Małych kinomanów, którzy chcą przeżyć niesamowitą przygodę i zostać bohaterem filmu, zapraszamy do wzięcia udziału w czwartej edycji konkursu Wielki Mały Głos. Jeśli Twoje dziecko ma talent aktorski, bawiąc się uwielbia zmieniać głosy, czy po prostu marzy by usłyszeć się na wielkim ekranie, najwyższy czas pokazać je światu. Pobawcie się wspólnie w dubbing i weźcie udział w kreatywnym konkursie, który dostarczy Wam fantastycznej rodzinnej rozrywki, a może i będzie początkiem dubbingowej kariery Twojego dziecka?


By wziąć udział w konkursie, wejdź na stronę https://www.wielkimalyglos.pl i nagraj głos swojego dziecka do jednego z wybranych fragmentów filmów. Pamiętajcie, że chodzi o dobrą zabawę i kreowanie niesamowitych postaci. Konkurs trwa do 15 czerwca 2023 roku. Nagrania zostaną ocenione przez profesjonalne Jury, a zwycięzców ogłosimy już 21 czerwca. Główna nagroda to rola dubbingowa dla dziewczynki lub chłopca w filmie “Strażniczka Smoków”, którego premiera zaplanowana jest jeszcze w tym roku. To wspaniała opowieść o nieprawdopodobnej przyjaźni niewolnicy Ping i smoka w świecie, gdzie magiczne stworzenia zostały uwięzione z powodu chciwości ludzi. 


Dzieci z trzema najlepszymi zgłoszeniami w konkursie zostaną zaproszone do studia dubbingowego, gdzie wezmą udział w castingu i spośród nich wybrana zostanie nowa gwiazda wielkiego ekranu. Niewykluczone, że nie tylko jeden młody kinoman okaże się wielkim zwycięzcą.  Cała trójka otrzyma także zestaw nagród od partnera konkursu: słodycze od Haribo oraz Monopoly Haribo.


Mikrofony i dyktafony w dłoń! Życzymy dobrej zabawy i trzymamy kciuki za wszystkich młodych kinomanów, którzy spróbują swoich sił w dubbingu!