Włoski klimat, Monica Bellucci, Toni Collette i mafijne porachunki. Zobacz “Mafia Mamma” przedpremierowo na Ladies Night

Już 16 maja o 19:30 Cinema City zaprasza wszystkie Panie na przedpremierowy pokaz filmu “Mafia Mamma” z Toni Collette i Monicą Bellucci w rolach głównych. To idealny moment na wyjście do kina z mamą by świętować 10 dni wcześniej Dzień Matki, ale także wypad z przyjaciółkami, czy siostrą. Na uczestniczki czekać będzie welcome drink, prezenty od partnerów eventu, a także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Bilety już w sprzedaży! 

Ladies Night to idealny moment, żeby wyrwać się z domu od codziennych obowiązków, wyjść gdzieś z przyjaciółką lub całą paczką koleżanek, a może i spędzić miło czas z siostrą, czy mamą. Majowa edycja odbywa się na 10 dni przed Dniem Matki, tak więc jest to idealny moment na wspólny wypad do kina z mamą na prawdziwe kobiece święto. Każdy czasem potrzebuje odpoczynku, a najlepiej odpoczywać w gronie innych wspaniałych kobiet w wygodnym, kinowym fotelu. Wydarzenie składa się z dwóch części: quizu z nagrodami od partnerów oraz pokazu filmu. Podczas Ladies Night wspólnie się śmiejemy, wzruszamy, wstrzymujemy oddech, ale przede wszystkim dobrze się bawimy!

Majowa edycja wydarzenia ponownie przywita Panie bezalkoholowym welcome drinkiem, a o to by z kina nikt nie wyszedł z pustymi rękami, zadbają partnerzy eventu. Prezentów dla uczestniczek eventu nie zabraknie, bowiem będą to między innymi: woda od Staropolanki, coś słodkiego od firmy Wawel, zdrapka od Lotto, kosmetyki od Ziaji, apaszka od marki Greenpoint, czy herbata od firmy Pukka.  16 maja o 19:30 wyświetlimy przedpremierowo komedię kryminalną “Mafia Mamma” z Toni Collette i Monicą Bellucci w rolach głównych . Sprawdź swoje najbliższe kino i kup bilet na to wyjątkowe kobiece wydarzenie już dziś: https://www.cinema-city.pl/filmy/ladies-night-mafia-mamma

“Mafia Mamma” - o czym jest film? 
Główną bohaterką „Mafia Mamma” jest Kristin (Toni Collette), która ma wrażenie, że nic ekscytującego jej już w życiu nie czeka. Dzieci wyfrunęły z gniazda, a mąż od dawna woli dziobać poza domem. Gdy z Włoch nadchodzi wiadomość o śmierci dziadka, Kristin wyrusza na pogrzeb, który wywróci jej życie do góry nogami. Uroczy staruszek przed śmiercią uczynił Kristin jedyną spadkobierczynią swojego biznesu. A że parał się dość nielegalnym zajęciem, wnuczka staje przed poważnym wyzwaniem. Dziadzio był szefem groźnej mafijnej rodziny, a jego śmierć zaostrzyła apetyt konkurencyjnych rodów. Kristin będzie musiała zamienić wałek do ciasta na kij baseballowy, a miotłę na karabin, jeśli sama nie chce skończyć w betonowych trzewikach. Strzeżcie się matki chrzestnej!

Za kamerą filmu “Mafia Mamma” stanęła Catherine Hardwicke, reżyserka takich filmów jak: “Zmierzch”, “Dziewczyna w czerwonej pelerynie”, czy “Już za tobą tęsknię”. Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak: Toni Collette, Monica Bellucci, czy Alessandro Bressanello. 

W maju partnerami eventu są takie marki jak: BNP Paribas - bank zmieniającego się świata, który pod hasłem “We love cinema” mocno angażuje się w promocję kina, Lotto - czyli dobrze wszystkim znana loteria organizowana od 1957 roku przez Totalizator Sportowy, produkująca niezwykle popularne obecnie zdrapki, Silan - firma, która nie tylko sprawia, że pranie staje się wyjątkowo miękkie, ale nadaje mu również długotrwały przyjemny zapach, Staropolanka - naturalna woda mineralna z Uzdrowisk Kłodzkich, jest to jedyna marka wód o różnych poziomach mineralizacji, Amica -  największy polski producent sprzętu AGD, który od ponad 70 lat pomaga w codziennych kuchennych obowiązkach tysiącom osób nie tylko w Polsce, ale również w innych
krajach Europy, ZIAJA - firma kosmetyczna, w której produktach zakochały się nie tylko Polki, ale i Azjatki, Wawel - ukochana marka Polaków i jedna z najstarszych firm produkujących słodycze w Polsce, która od 1898 roku skutecznie łączy moc tradycji z wyczuciem współczesnych gustów, Pukka - firma, która powstała z myślą o tym, żeby przynosić korzyści zdrowotne ludziom oraz dbać o dobrostan roślin i planety; dzięki herbacie pomagają zmieniać na lepsze przyszłość świata, Greenpoint - kobieca marka odzieżowa, która została stworzona w 1992 roku z potrzeby połączenia elegancji, kobiecości, stylu i wygody, DepilConcept - największa w Polsce sieć nowoczesnych gabinetów kosmetycznych specjalizujących się w depilacji, fotodepilacji i fototerapii oraz Activlab pharma - marka budowana na gruncie innowacyjności i nowoczesnych produktów, które są rozszerzeniem dotychczasowej oferty na rynku farmaceutycznym, w skład portfolio marki wchodzą suplementy diety i dietetyczne środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego.