Zakonnica II we wszystkich kinowych formatach Cinema City

8 września premierę ma kontynuacja światowego hitu Zakonnica, w którym siostra Irene po raz kolejny stanie twarzą w twarz z demoniczną siłą Valak. Fani horrorów powinni wybrać się na ten horror do kina w jednym z formatów kinowych Cinema City, by wejść jeszcze bardziej w akcję filmu i dać się jeszcze bardziej przestraszyć.    

 

Zakonnica II – o czym jest film?  

Rok 1956, Francja. Pewien ksiądz zostaje zamordowany. Zło rozprzestrzenia się po świecie. Sequel globalnego przeboju opowiada o siostrze Irene, która raz jeszcze staje twarzą w twarz z Valak, demoniczną zakonnicą. Taissa Farmiga powraca jako siostra Irene, a towarzyszą jej Jonas Bloquet, Storm Reid, Anna Popplewell i Bonnie Aarons  

Jeśli już oglądać nowy film z uniwersum Obecności – „Zakonnica II”, to trzeba to zrobić w najlepszy możliwy sposób. Sprawdźcie formaty w jakich film będzie dostępny w kinach Cinema City: 

Technologia IMAX® gwarantuje doświadczenie kinowe przekraczające granice wyobraźni. Podczas seansu widz może nie tylko zobaczyć, ale i usłyszeć więcej. To wszystko za sprawą ogromnego ekranu oraz krystalicznie czystego dźwięku. Ta pionierska technologia charakteryzuje się krystalicznym obrazem o najwyższej rozdzielczości, wyraźniejszym kontrastem i głębszym nasyceniem koloru. Nie bez powodu technologia IMAX na stałe wpisała się w DNA pasjonatów kinematografii na całym świecie. Na horrorach w salach BNP Paribas IMAX gwarantujemy szybsze bicie serca i gęsią skórkę, która pozostanie z Wami jeszcze na długo po końcowych napisach. Sale te znajdziecie w: Cinema City Sadyba (Warszawa), Cinema City Poznań Plaza (Poznań), Cinema City Punkt 44 (Katowice), Cinema City Zakopianka (Kraków), Cinema City Manufaktura (Łódź), Cinema City Wroclavia (Wrocław). 

Sala Sizeer 4DX® natomiast to miejsce, w którym filmowa fikcja dosłownie staje się rzeczywistością. Dzięki ruchomym fotelom i zaawansowanym rozwiązaniom środowiskowym (ruch, światło, zapach, woda, wiatr, bańki) oferuje absolutne, pełne efektów specjalnych przeżycie, w których widz staje się częścią filmu. Możesz poczuć niemal dotyk filmowej Valak, a fotel poruszy się w najstraszniejszym momencie filmu. Horror w tej technologii to coś dla prawdziwych fanów adrenaliny. Sale Sizeer 4DX znajdują się w Cinema City Arkadia (Warszawa), Cinema City Bydgoszcz, Cinema City Manufaktura (Łódź), Cinema City Felicity (Lublin) oraz Cinema City Wroclavia (Wrocław).  

Sala ScreenX dostępna jest w Cinema City Galeria Mokotów w Warszawie oraz w Cinema City Korona we Wrocławiu. To jedyna technologia na świecie, która wykorzystuje nie tylko centralny ekran, ale i boczne ściany sali. Dzięki temu obraz otacza widza, sięgając poza jego pole widzenia aż do kąta 270 stopni. Boczne ekrany dopełniają fabułę dziejącą się na ekranie głównym. Rozciągnięcie obrazu następuje w najbardziej kluczowych momentach akcji by spotęgować efekty danej sceny, przez co nigdy nie wiesz z której strony pojawi się demoniczna zakonnica.   

Cinema City Bonarka w Krakowie i Cinema City Wroclavia we Wrocławiu są jedynymi multipleksami w Polsce z odrębną strefą VIP z 6 salami kinowymi i wyjątkową ofertą przekąsek kinowych bez limitu. Strefa VIP gwarantuje również wyjątkową atmosferę w klimatycznym lobby i oglądanie filmów z perspektywy luksusowych, rozkładanych foteli. Strefa VIP to dostęp nie tylko do komfortowej sali, ale również do nielimitowanych przekąsek kinowych (zimne napoje, popcorn i nachosy), oraz ciepłych napojów takich jak kawa, herbata, wszystko bez ograniczeń i wszystko wliczone w cenę biletu.  

Wybór formatu należy do Ciebie, jednak ostrzegamy, że jeśli raz spróbujesz któregoś z nich, nie będziesz mógł już z pewnym niedosytem oglądać filmów na standardowym ekranie kinowym! Biletów na seanse szukaj na https://www.cinema-city.pl/filmy/zakonnica-ii/5852s2r