Zapraszamy na bajkowy musical “Świat pełen Niespodzianek”. Tylko w Cinema City!

Zabawa ze zwierzętami Natoons, musical pełen przygód, a także dodatkowe atrakcje dla najmłodszych. To wszystko czeka na każdego widza, który przyjdzie do Cinema City w wybranych datach na film “Świat pełen Niespodzianek”. Co ciekawe, posiadacze karty Unlimited Family obejrzą go ze swoją pociechą całkowicie za darmo. 

KINDER Niespodzianka oraz Cinema City zapraszają tych małych i tych dużych na niezapomniane wrażenia w kinowym fotelu na musicalu “Świat pełen Niespodzianek”. To historia czwórki młodych bohaterów – Lili, Kamila, Aleksa i Wiki - którzy muszą przejść długą drogę ze zwykłego szkolnego korytarza do baśniowego lasu i groźnej krainy lodu, by docenić wartość przyjaźni. Pomogą im w tym zwierzęcy bohaterowie magicznych krain, ale to czwórka dzieci będzie musiała podjąć najważniejsze decyzje.

Pokazy kinowe zostaną wzbogacone o aktywności, zapewniające dzieciom i dorosłym wejście do świata bohaterów filmu. KINDER Niespodzianka przygotowała specjalne komplety uzupełniające strój dziecka, dzięki którym młodzi widzowie będą mogli przeistoczyć się w bohaterów musicalu. Całości dopełnią edukacyjne książeczki, które każdy rodzic będzie mógł zabrać do domu, by później razem ze swoją pociechą spędzić czas na wartościowej zabawie z bohaterami KINDER Niespodzianki.

Musical “Świat pełen Niespodzianek” posiadacze karty Unlimited Family obejrzą ze swoim dzieckiem bez dodatkowych opłat, bowiem wstęp na pokaz mają za darmo - w ramach realizacji puli pokazów jakie mają na swojej karcie Family.

Poniżej przedstawiamy daty wszystkich najbliższych pokazów. Godziny należy sprawdzić na stronie wydarzenia: https://www.cinema-city.pl/filmy/swiat-pelen-niespodzianek/ 

  • 19.11 Cinema City Częstochowa Jurajska
  • 20.11 Cinema City Lublin Plaza
  • 26.11 Cinema City Zielona Góra
  • 27.11 Cinema City Poznań Kinepolis
  •   3.12 Cinema City Toruń Czerwona Droga
  • 10.12 Cinema City Warszawa Sadyba
  • 10.12 Cinema City Łódź Manufaktura

Do zobaczenia w kinowym fotelu! 

 

Autor: Iwona Marczewska