Zobacz film Szybcy i wściekli 10 w Cinema City i wjedź na tor wyścigowy w Hemel Hempstead

Dziesiąta część sagi „Szybcy i wściekli” wjeżdża z impetem do kin 19 maja. Seansom w naszych kinach towarzyszy konkurs, w którym wygraną jest pobyt w Londynie i możliwość rajdu na torze wyścigowym w Hemel Hempstead. Szansę na zwycięstwo ma każdy, kto zobaczy film w dowolnym kinie Cinema City i weźmie udział w zabawie konkursowej.  

Przed nami dziesiąta część „Szybkich i wściekłych” Louisa Leterriera, w której po raz kolejny, jak zwykle wbrew przeciwnościom losu, Dom Toretto (Vin Diesel) i jego rodzina muszą pokonać wrogów na swojej drodze. Ostatni przeciwnik będzie najgroźniejszym, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia. Na ekranie, obok Diesela, zobaczymy takie gwiazdy jak: Jordan Brewster, Tyrese Gibson, Jason Statham, Jason Momoa, Michelle Rodriguez, Hellen Mirren czy Charlize Theron. 


Szybkie, oszałamiające samochody, piękni bohaterowie, dreszcz emocji i ekstremalne przeżycia – tego zazna każdy widz podczas filmu „Szybcy i wściekli 10”, ale można zyskać jeszcze wiele więcej, biorąc udział w naszym konkursie. Wjedź na pełnym gazie na tor rajdowy i poczuj się jak gwiazda serii Szybcy i Wściekli – aby tego zaznać, wystarczy bilet na dowolny seans tego filmu w Cinema City, zakupiony pomiędzy 9 maja a 4 czerwca. Na stronie konkursowej https://www.konkurs.cinema-city.pl należy go zarejestrować i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Wygraną będzie rajdowa przygoda dla dwojga: bilety lotnicze do Londynu, dwie noce w ekskluzywnym hotelu ze SPA oraz dwie godziny na torze wyścigowym w Hemel Hempstead! 

 

 

Brzmi dobrze? Zapnij pasy i daj się porwać szybkiej akcji, a później nie zapomnij zarejestrować biletu w naszym konkursie!