Zobacz "W głowie się nie mieści 2" i wygraj rodzinną wycieczkę do Lizbony

Do kin Cinema City w całym kraju trafił długo wyczekiwany przez wszystkich film „W głowie się nie mieści 2”. To druga część kultowej animacji wyprodukowanej przez Disneya i Pixara, która podbiła serca widzów na całym świecie. Ci, którzy w czerwcu postanowią obejrzeć ją w naszych kinach, będą mogli wziąć udział w wyjątkowym konkursie. Do wygrania rodzinna wycieczka do Lizbony na 5 dni, a także niesamowite gadżety związane z filmem. 

Chyba wszyscy czekali na ten film – zarówno dzieci, jak i dorośli. Po prawie dekadzie od premiery „W głowie się nie mieści”, Disney i Pixar prezentują drugą część kultowej animacji. To powrót do umysłu Riley, obecnie świeżo upieczonej nastolatki. Centrala sterowania przechodzi gruntowny remont, bo pojawiły się nowe Emocje! Radość, Smutek, Złość, Strach i Odraza, które dotąd z powodzeniem kierowały całym przedsięwzięciem, z pewnym wahaniem witają nowego przybysza – Obawę. A to dopiero początek zmian… Od 12 czerwca film można oglądać na naszych ekranach, także w formatach IMAX i 4DX. Z okazji premiery „W głowie się nie mieści 2” przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs dla swoich widzów i widzek. Wystarczy do 30 czerwca kupić bilet na dowolny seans tego filmu w sieci kin Cinema City, następnie pomiędzy 7 a 30 czerwca podać numer biletu lub rezerwacji w formularzu dostępnym na stronie https://emocje.cinema-city.pl i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Wstyd, Zazdrość, Nuda, Obawa, Radość, Gniew, Odraza, Smutek, a może Strach? Którą z filmowych emocji chciałbyś/chciałabyś poznać i dlaczego?”. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba być pełnoletnim.  

Do wygrania jest pięciodniowa wycieczka do Lizbony dla całej rodziny (dwoje dorosłych i dwójka dzieci do 16. roku życia), podczas której zwycięzcy będą mogli liczyć m.in. na zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym hotelu, przepyszne śniadania oraz codzienne atrakcje specjalne. Dodatkowymi nagrodami w konkursie jest pięć zestawów gadżetów związanych z filmem „W głowie się nie mieści 2” (bluza, naklejki i kapelusz dwustronny). Jest więc o co walczyć! 


 

Koniecznie wybierz się w czerwcu do Cinema City na „W głowie się nie mieści 2”, weź udział w konkursie i – razem ze swoją rodziną – przeżyj niezapomnianą przygodę w słonecznej Portugalii.