Wielki ekran, wielkie emocje!

Przygotuj się na wielkie sportowe emocje - dołącz do tysięcy kibiców i poczuj atmosferę stadionu w kinowej jakości!

 

Zapraszamy na transmisję meczy EURO 2024 do kin Cinema City Arkadia (Warszawa), Galeria Mokotów (Warszawa), Galeria Pólnocna (Warszawa,) Bydgoszcz, Punkt 44 (Katowice), Bonarka (Kraków), Galeria Kaziemierz (Kraków), Lublin Plaza, Manufaktura (Łódź), Poznań Plaza, Czerwona Droga (Toruń), Wroclavia (Wrocław), Wolność (Częstochowa), Gliwice, Bielsko-Biała, Rybnik, Wałbrzych, Starogard Gdański, Zielona Góra.

 EURO 2024 - WIELKI FINAŁ

14 lipca 2024 godz. 21:00

 

Finał turnieju zbliża sie już coraz większymi krokami. Zobacz zmagania piłkarskich gigantów w rozstrzygającym pojedynek! Usiądź wygodnie w fotelu, otoczony zapachami świeżo prażonego popcornu i smakowitych nachos, z chłodnym napojem w ręku i przygotuj się na niesamowite emocje. Przenieś się w sam środek jednego z najważniejszych meczy tego roku. Każde podanie, strzał i bramka wyświetlane są na ogromnym ekranie kinowym, który zapewnia niesamowitą jakość obrazu, jakiej nie doświadczysz w domu. W takim otoczeniu każda sekunda meczu nabiera intensywności, a emocje sięgają zenitu. Zapewnij sobie miejsce w pierwszym rzędzie.

Przeżyj ten wyjątkowy wieczór w gronie innych kibiców. Niech wspólne emocje i atmosfera kinowej sali stworzą niezapomniane wrażenia, jakich nie dostarczy żaden inny sposób transmisji. Przyjdź z przyjaciółmi, rodziną czy znajomymi, i poczuj, jak to jest kibicować przed wielkim ekranem!

Zapraszamy do wspólnego świętowania zakończenia największego piłkarskiego turnieju Europy w miejscu, gdzie futbol nabiera kinowego rozmach!

KUP BILET

 

PÓŁFINAŁY:

PÓŁFINAŁ
HISZPANIA - NIEMCY

9 lipca 2024 g. 21:00

PÓŁFINAŁ
HOLANDIA - ANGLIA

10 lipca 2024 g. 21:00


 

KIBICUJ Z NAMI BIAŁO-CZERWONYM:

POLSKA - HOLANDIA

16 czerwca 2024

POLSKA - AUSTRIA

21 czerwca 2024

FRANCJA - POLSKA

25 czerwca 2024