IMAX DAY

Niektóre filmy zasługują na to by obejrzeć je ponownie na wielkim ekranie. Zwłaszcza gdy mamy na myśli wyjątkowy format IMAX. 19 września w 5 kinach Cinema City (Warszawa Sadyba, Poznań Plaza, Katowice Punkt 44, Łódź Manufaktura i Wroclavia) odbędzie się prawdziwe święto KINA! Nie daj się prosić! Daj się porwać filmowym emocjom w jedyny taki dzień w roku - IMAX DAY. Przygotowaliśmy dla Was największe IMAX-owe hity ostatnich lat, wśród których każdy kinoman znajdzie coś dla siebie, a to wszystko w promocyjnej cenie.

18 zł - cena obejmuje jeden seans podczas IMAX DAY

Przy seansach 3D należy pamiętać o dopłacie 4 zł za okulary

Wydarzenie odbywa się w 5 wybranych kinach z salą IMAX

#TeamUnlimited może wziąć udział w IMAX DAY uiszczając standardową dopłatę 

Jeden dzień, pięć wyjątkowych filmów i specjalna cena! Wielki come back zaliczą takie tytułu jak: “Grawitacja” byście wspólnie z Sandrą Bullock mogli stoczyć raz jeszcze walkę o przetrwanie w kosmosie , “Czarownica 2” z niepowtarzalną Angeliną Jolie w roli głównej, “To” czyli propozycja dla horrorożerców o postaci przybierającej postać klauna terroryzującej dzieci z małego miasteczka, Bohemian Rhapsody, którego ścieżka muzyczna dosłownie wbije Was w fotel i na nowo zakochacie się w Queen oraz propozycja dla najmłodszych - “Pandy”, czyli opowieść o uwielbianych przez wszystkich pandach wielkich!

 CZAROWNICA 2 (3D dubbing)

W filmie "Czarownica 2" rodzinne powiązania komplikują życie Diaboliny i Aurory oraz wystawiają ich wzajemne relacje na ciężką próbę. Nadchodzi wesele, pojawiają się niespodziewani sojusznicy oraz nowe, mroczne siły.

GRAWITACJA (3D napisy)

Dwoje astronautów szuka sposobu przetrwania, kiedy ich stacja zostaje prawie całkowicie zniszczona przez szczątki satelity. W głównych rolach wystąpili Sandra Bullock oraz George Clooney.

BOHEMIAN RHAPSODY (2D napisy)

Porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddiem Mercurym (Rami Malek), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów.

PANDY (3D dubbing)

To ciepła opowieść o uwielbianych przez wszystkich pandach wielkich, które przyszły na świat w Bazie Pand i rozpoczynają swoją drogę do życia na wolności.Główną bohaterką jest panda Qian Qian, która ma doświadczyć natury po raz pierwszy.

TO (2D napisy)

W miasteczku Derry siedmioro dzieci łączy siły przeciwko przerażającej nadnaturalnej istocie, która od wieków nawiedza prowincjonalną miejscowość. Tańczący klaun Pennywise, to potwór o nieopisanych mocach.

 

19 września razem z nami świętuj IMAX DAY i zobacz 5 fantastycznych filmów w promocyjnej cenie - 18 zł za bilet (+ 4zł dopłata za okulary w przypadku seansów 3D).

Gwarantujemy: zapierający dech w piersiach dźwięk, krystalicznie czyste obrazy i urzekające efekty wizualne.

 

REGULAMIN IMAX DAY

  1. Zarówno dorośli jak i dzieci płacą za bilet 18 zł. Jest jedna polityka cenowa.
  2. Podczas IMAX DAY nie obowiązują żadne zniżki, tj. Cena Imax Day nie łączy się z żadnymi promocjami ani ofertami specjalnymi partnerów i Cinema City.
  3. Jeden bilet obowiązuje wyłącznie na jeden film.
  4. Ofertą cenową objęte są wyłącznie filmy grane podczas IMAX DAY, tj. “Pandy”, “Czarownica 2”, “Grawitacja”, “Bohemian Rhapsody”, “To”.
  5. Oferta jest jednodniowa i obowiązuje wyłącznie 19.09.2021r.
  6. Jest to wydarzenie specjalne, więc nie ma możliwości zwrotu zakupionego biletu
  7. Należy pamiętać, że do ceny biletu w przypadku seansów 3D doliczana jest kwota 4 zł za okulary IMAX 3D
  8. Jeżeli klient posiada własne okulary IMAX 3D może z nimi wejść na seans i nie musi ponosić dodatkowej opłaty do biletu na seans 3D
  9. Posiadacze karty Unlimited mogą wziąć udział uiszczając standardową dopłatę do formatu Imax dla użytkowników kart. tj. 3 zł IMAX 2D, 5 zł IMAX 3D