INTERAKTYWNE KINO 4DX

NOWOCZESNA EDUKACJA

Zapraszamy do udziału w nowym projekcie edukacyjnym na salach 4DX, na który składa się seans filmu edukacyjnego oraz interaktywny quiz. Taki sposób uczestniczenia w seansie aktywizuje uczniów do uważnego oglądania filmu. Dodatkowo uczniowie, dzięki pełnej rywalizacji zabawie, polegającej na odpowiadaniu na ciekawe pytania, zapamiętują więcej informacji z filmu, uczą się aktywnego oglądania oraz analizy. To wszystko, w połączeniu z technologią 4DX, składa się na niezapomniane kinowe przeżycie. Wizyta w interaktywnym kinie 4DX stanie się dla uczestników niezwykłą przygodą oraz przyjemną i kreatywną zabawą, która gwarantuje, że uczniowie wrócą do szkolnych ławek pełni entuzjazmu i chęci do poznawania nowych rzeczy.

 

Film edukacyjny: Ekstremalna Pogoda 4DX

Film pokazuje nam pracę badaczy i zwykłych ludzi, którzy odkrywają zaskakujące połączenia między zjawiskami przyrody takimi jak tornada, pożary i topnienie lodowców, aby pomóc nam zrozumieć efekt motyla i dostosować się do nieustannie zmieniającej się pogody.

W polskiej wersji językowej czyta Maciej Musiał.

ZWIASTUN

INTERAKTYWNY QUIZ DLA CAŁEJ GRUPY

Po zakończonym seansie uczestnicy biorą udział w interaktywnym quizie, który oprócz fantastycznej rozrywki będzie stwarzał świetną okazję do utrwalenia wiedzy jaką zdobyli podczas oglądania filmu. Nic tak dobrze nie zapada w pamięć jak nauka poprzez zabawę.

 

Co się składa na interaktywne kino 4DX:

SEANS FILMU
EDUKACYJNEGO
INTERAKTYWNY
QUIZ
KARTY PRACY
PORANNE
GODZINY
BILETY GRUPOWE W
PREFERENCYJNYCH CENACH
DARMOWE BILETY DLA OPIEKUNÓW GRUP

 

Kontakt:

Poniedziałek – piątek 9.00-15.00

 

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.