KINOWA ŚRODA

KINOWA ŚRODA W CINEMA CITY

Mówi się, że środa to „mała sobota”. Nie ulega wątpliwości, że odrobina rozrywki w środku tygodnia znacznie umila oczekiwanie na upragniony weekend. A jeśli połączyć filmową premierę z ceną biletu na seans od 17,90 zł, to najwyższy czas świętować!

 

 

W każdą środę bilet do kina Cinema City w cenie 17,90 zł

1) Z ceny „Kinowa Środa” możesz skorzystać wyłącznie w środy, z wyjątkiem dni świątecznych i ustawowo wolnych od pracy (w te dni w Cinema City obowiązuje cennik weekendowy). Cena "Kinowej Środy" nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami oferowanymi przez Cinema City oraz naszych partnerów.

2) Cena "Kinowej Środy" nie obowiązuje w kinach IMAX, 4DX® i ScreenX™. Na seanse w strefach VIP Kraków Bonarka i VIP Wroclavia obowiązuje inna cena "Kinowej Środy" z racji specyfiki formatu. Sprawdzisz ją w cenniku konkretnego kina.

3) Cena "Kinowej Środy"  nie obowiązuje na wydarzenia specjalne organizowane w tym dniu w kinie.

4) W przypadku seansów 3D doliczana jest dodatkowa opłata za zakup okularów przeznaczonych do oglądania filmów 3D. Wysokość opłaty jest zgodna z cennikiem kina. Zachęcamy do zabrania tych okularów ze sobą po seansie. Można ich użyć przy kolejnej wizycie w naszym kinie, a opłata nie zostanie ponownie doliczona. Okulary 3D mogą nie działać w innym kinie niż to, w którym zostały zakupione. W kinach z Dolby 3D nie można zabrać okularów po seansie a opłata jest zawsze ponownie doliczana.