KONFERENCJE I SPOTKANIA BIZNESOWE

Cinema City to idealne miejsce na organizację Twojego wydarzenia. Od firmowych konferencji i szkoleń, po prywatne pokazy filmowe i gry na wielkim ekranie. Twoi goście będą zachwyceni wygodnymi fotelami, doskonałą widocznością oraz krystalicznie czystym dźwiękiem.

Sale kinowe Cinema City pomieszczą od 23 do 447 gości w 35 lokalizacjach w 21 miastach w Polsce - w centrach handlowych lub przy głównych arteriach z dogodnym dojazdem.

W naszych kinach możemy zorganizować: kameralne, prywatne pokazy, uroczyste premiery filmowe, konferencje, spotkania biznesowe, prezentacje produktów i usług czy też plany filmowe i sesje zdjęciowe.  Dzięki rozwiązaniom jakimi dysponujemy oraz wieloletnim doświadczeniu w organizacji wydarzeń w kinie, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej rozbudowanego scenariusza imprezy.

PRZEKAZ W CENTRUM UWAGI

Kameralna, odizolowana przestrzeń oraz doskonała widoczność z każdego miejsca na sali przyciągną uwagę gości. Najprostsza prezentacja wyświetlona na ekranie kinowym zrobi duże wrażenie na uczestnikach wydarzenia. Takiego efektu nie da się uzyskać w tradycyjnej sali konferencyjnej.

SALE DOSTOSOWANE DO POTRZEB KLIENTA

Nasze sale kinowe pomieszczą od 23 do 750 foteli w zależności od lokalizacji. Różnią się one nie tylko wielkością ale również ilością miejsca pod ekranem, układem foteli, systemem nagłośnienia i projekcji. Przed organizacją wydarzenia zachęcamy do wizji lokalnej, aby wybrać najlepszą salę do organizowanego eventu.

LOBBY KINA DO DYSPOZYCJI KLIENTA

Nasze lobby to idealne miejsce do zorganizowania recepcji, ścianki prasowej, szatni, cateringu lub dodatkowych atrakcji dla gości. W specjalnie wygrodzonej strefie jesteśmy w stanie przygotować przestrzeń wyłącznie do Waszej dyspozycji. Istnieje również możliwość rozstawienia roll upu, standu lub innych materiałów reklamowych organizatora podczas wydarzenia. Większość naszych kin wyposażona jest w digital postery, które dają możliwość prezentacji dedykowanego materiału (np. logo firmy, zwiastun filmu, agenda spotkania itp.) w całym kinie lub w wybranych strefach.

SPRZĘT MULTIMEDIALNY I TRANSMISJE

Do organizacji wydarzeń specjalnych używamy profesjonalnego sprzętu kinowego dzięki czemu jakość prezentacji oraz wystąpień jest zawsze na najwyższym poziomie. Oprócz projektorów cyfrowych i zaawansowanego systemu dźwiękowego, oferujemy mikrofony bezprzewodowe, statywy, piloty do zmiany slajdów oraz inny sprzęt niezbędny do realizacji wydarzenia. Dzięki transmisjom internetowym i satelitarnym z jednego miejsca w Polsce możesz dotrzeć do uczestników w innych miastach. Dzięki temu rozwiązaniu w jednej konferencji może uczestniczyć ponad 10 000 osób! Ponadto, większość naszych kin wyposażona jest w digital postery. Daje to możliwość prezentacji dedykowanego materiału (np. logo firmy, zwiastun filmu, agenda spotkania itp.) w całym kinie lub w wybranych strefach.

CATERING

Przerwa kawowa, lunch, bankiet, welcome drink to nieodzowne elementy każdego spotkania. Nasi specjaliści pomogą zorganizować catering dostosowany do potrzeb każdego wydarzenia. Catering organizowany jest we foyer kina w specjalnie wyznaczonej do tego strefie, tak by była ona wydzielona wyłącznie dla uczestników wydarzenia. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami, które zadbają nie tylko o niepowtarzalne wrażenia smakowe, a także zapewnią: obsługę kelnerską, czy stoły bankietowe. Istnieje również możliwość wprowadzenia własnej firmy cateringowej na prośbę klienta, jednak rekomendujemy współpracę ze sprawdzonymi przez nas firmami, z powodu znajomości już przez nie budynku kina.

PARKING I DOJAZD

Nasze kina zlokalizowane są w 21 miastach w Polsce - najczęściej w centrach handlowych.

 

ZASTANAWIASZ SIĘ NAD ORGANIZACJĄ WYDARZENIA W KRAKOWIE LUB WE WROCŁAWIU? WYNAJMNIJ SALĘ W STREFIE VIP!

Strefa VIP dostępna jest w kinie Cinema City Wroclavia we Wrocławiu oraz Cinema City Bonarka w Krakowie. To wyjątkowe miejsce, w którym połączyliśmy nowoczesne technologie z luksusowym lobby, otwartym barem i niepowtarzalnym klimatem kina. To idealne warunki do organizacji kameralnego spotkania z klientem, niestandardowej prezentacji produktów i usług oraz konferencji prasowych i gali.

Nasz profesjonalny zespół specjalistów ds. organizacji eventów pomoże Ci zaplanować wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci Twoich gości.

 

 

UDOGODNIENIA STREFY VIP:

KAMERALNE SALE

W strefie VIP we Wrocławiu posiadamy jedną 46 osobową i dwie 48 osobowe kameralne sale kinowe (łącznie 142 miejsca), natomiast w Krakowie dysponujemy trzema salami o pojemności 23, 29 i 47 foteli (łącznie 99 miejsc).

FOTELE VIP

Każda sala w strefie VIP wyposażona jest w wygodne, skórzane, regulowane fotele zapewniające komfort podczas wielogodzinnych spotkań. Do każdego fotela dołączony jest stolik, na którym można ustawić laptopa, notes lub dodatkowe akcesoria niezbędne uczestnikom wydarzenia.

ODDZIELONE LOBBY

W każdej strefie VIP oferujemy oddzielne, kameralne lobby z dostępem do baru tylko dla uczestników wydarzenia. Układ stołów i krzeseł możemy dostosować do potrzeb organizowanego spotkania.

DOSTĘP DO NIELIMITOWANYCH PRZEKĄSEK KINOWYCH

W ramach oferty strefy VIP proponujemy nielimitowany dostęp do baru z napojami i przekąskami kinowymi tylko dla gości wydarzenia. W barze strefy VIP dostępne są: popcorn, nachosy, kawa, herbata, woda oraz napoje gazowane.

CATERING

Jeśli otwarty bar z przekąskami kinowymi to za mało, zorganizujemy catering szyty na miarę wydarzenia.

SPRZĘT MULTIMEDIALNY

Przestrzenie lobby oraz sale kinowe strefy VIP wyposażone są w najnowocześniejsze urządzenia multimedialne: projektory cyfrowe, zaawansowany system dźwiękowy , digital postery, piloty do zmiany slajdów oraz mikrofony bezprzewodowe. Dzięki zastosowaniu nowych technologii, możemy wyświetlić Twoją prezentację we wszystkich salach jednocześnie i zarządzać nią z jednej z nich lub z lobby strefy VIP. Urządzenia działają z oprogramowaniem Microsoft oraz Mac.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
[email protected]
+48 510 024 159
+48 510 024 062
Na maile i telefony odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00.

 

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.