KUPUJ ON-LINE

Zakup biletów on-line pozwoli Ci złowić najlepsze miejsca zanim ktoś inny kupi je przed Tobą. Najlepsze miejsca na sali dostępne są tylko, kiedy płacisz za nie on-line.
Zapłać za bilety od razu, aby mieć pewność, że usiądziesz tam, gdzie najbardziej Ci się podoba i ciesz sie wolnym czasem korzystając z przyjaciółmi z baru kinowego lub naszej cinema cafe!

Nie stój w kolejce i idź prosto do baru kinowego lub sali kinowej. Pokaż bileterowi swój email z potwierdzeniem zakupu na telefonie lub też potwierdzenie wydrukowane w domu albo w kinowym ATM-ie w holu kina. Zakup on-line to dla Ciebie więcej czasu na rozmowy z przyjaciółmi przy napojach i przekąskach z naszych barów kinowych.

Kupuj bilety do kina on-line gdziekolwiek jesteś, przez 24h na dobę, w każdy dzień tygodnia i ciesz się swoim seansem szybciej niż inni! Dzięki naszej eKarcie Podarunkowej możesz również sprawić radość swoim bliskim, wysyłając im filmową niespodziankę na maila. eKartę Podarunkową zakupisz łatwo i wygodnie. Z Cinema City kupuj bilety dla siebie i bliskich tak jak lubisz. Bez jakichkolwiek ograniczeń!