PRYWATNE SEANSE FILMOWE

Zapewnij swoim klientom, pracownikom, znajomym lub rodzinie, przeżycie, którego nigdy nie zapomną – prywatny seans filmowy w jednym z 35 kin Cinema City! To idealny prezent urodzinowy, nagroda w konkursie lub uzupełnienie konferencji. Prywatne seanse możemy uatrakcyjnić ofertą cateringową lub przekąskami z baru kina. Nasi specjaliści ds. organizacji eventów przygotują najlepszą ofertę skrojoną indywidualnie pod Wasze potrzeby.

Rezerwacje z minimum 2 tygodniowym wyprzedzeniem

Ceny w zależności od ilości osób, tytułu filmu, lokalizacji oraz daty seansu

Film z bieżącego repertuaru lub na specjalne zamówienie

Możliwość prezentacji logo lub innego materiału przygotowanego przez klienta

Catering lub przekąski barowe dla uczestników

 

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ PRYWATNY SEANS WE WROCŁAWIU LUB W KRAKOWIE? ZRÓB TO W STREFIE VIP Wroclavia lub Bonarka!

Strefa VIP dostępna jest w kinie Cinema City Wroclavia we Wrocławiu oraz Cinema City Bonarka w Krakowie. To wyjątkowe miejsce, w którym połączyliśmy nowoczesne technologie z luksusowym lobby, otwartym barem i niepowtarzalnym klimatem kina. To idealne warunki do organizacji kameralnego, prywatnego seansu dla Ciebie, Twoich bliskich, pracowników lub parterów biznesowych. W ramach oferty strefy VIP proponujemy nielimitowany dostęp do baru z napojami i przekąskami kinowymi.

 

 

UDOGODNIENIA STREFY VIP TO:

KAMERALNE SALE

W strefie VIP we Wrocławiu posiadamy jedną 46 osobową i dwie 48 osobowe kameralne sale kinowe (łącznie 142 miejsca), natomiast w Krakowie dysponujemy trzema salami o pojemności 23, 29 i 47 foteli (łącznie 99 miejsc).

ODDZIELONE LOBBY

W każdej strefie VIP oferujemy oddzielne, kameralne lobby z dostępem do baru z nielimitowanymi przekąskami kinowymi.

WYGODNE, SKÓRZANE, ROZKŁADANE FOTELE

Każda sala w strefie VIP wyposażona jest w wygodne, skórzane, regulowane fotele z funkcjonalnym stolikiem.

NIELIMITOWANE PRZEKĄSKI KINOWE I NAPOJE

W otwartym barze strefy VIP dostępne są: popcorn, nachosy, kawa, herbata, woda oraz napoje gazowane.

 

NAJBLIŻSZE NAJWIĘKSZE PREMIERY, NA KTÓRE MOŻESZ WYNAJĄĆ SALĘ:

 


PREMIERA: 7 czerwca 2024

PREMIERA: 26 lipca 2024

PREMIERA: 09 sierpnia 2024

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
[email protected]
+48 510 024 159
+48 510 024 062
Na maile i telefony odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00.

 

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.