STREFA VIP - WIĘCEJ NIŻ KINO

Strefa VIP to niepowtarzalne miejsce, w którym połączyliśmy nowoczesne technologie multimedialne z luksusowym lobby, otwartym barem i niepowtarzalnym klimatem kina. Tutaj możesz przyjąć swoich gości w znakomitej atmosferze, zorganizować spotkanie z klientem, podjąć swoich kontrahentów.

Profesjonalny personel Strefy VIP zapewni kompleksową organizację Twoich konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych lub imprez firmowych.

 

OFERTA URODZINOWA VIP

Zaskocz swoich znajomych i bliskich i zorganizuj imprezę urodzinową w miejscu innym niż wszystkie! Pyszna kuchnia, niebanalne wnętrza i wciągający seans filmowy sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy zarówno dla Ciebie, jak i Twoich przyjaciół!

A może prezent niespodzianka? Pomożemy zorganizować ten czas, by pozostał we wspomnieniach jak najlepiej! Pomożemy w doborze filmu, zamówimy tort i stworzymy niepowtarzalną atmosferę, której nie doświadczysz nigdzie indziej.

 

 

UDOGODNIENIA STREFY VIP

Wygodne lobby VIP i otwarty bar z przekąskami i napojami

Cinema City Wroclavia 3 sale 48 osobowe (144 miejsca); Kraków Bonarka z salami na 23, 29 i 47 osób (99 miejsc)

Luksusowe, skórzane, elektrycznie regulowane fotele

 

SPRZĘT MULTIMEDIALNY

Przestrzenie lobby Strefy VIP oraz sale kinowe wyposażone są w najnowocześniejsze urządzenia multimedialne:  doskonałe systemy dźwięku, mikrofony oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Z kompatybilnymi ekranami i cyfrowymi projektorami liniowymi można wyświetlać prezentację we wszystkich salach jednocześnie i zarządzać konferencją z holu lub z jednej z trzech widowni. Urządzenia działają z oprogramowaniem Microsoft oraz Macintosh.

 

 

PEŁNA OBSŁUGA CATERINGOWA

We Wrocławiu, w Cinema City Wroclavia, znajduje się otwarty bufet z daniami przygotowanymi na miejscu przez włoskich kucharzy, baru sałatkowy oraz desery. W trakcie wizyty można również korzystać z nieograniczonej ilości przekąsek kinowych: popcornu, nachosów i napojów.

W Krakowie, w Bonarka City Center, oferujemy otwarty bar: serwujemy zimne i gorące napoje oraz napoje alkoholowe, menu obejmuje trzy rodzaje sałatek, słone przekąski, ciasta i owoce. Wygodne fotele pozwolą na seans w najbardziej komfortowych warunkach. Wysoka jakość, wygoda i szerokie menu, wszystko w cenie biletu.

 

JAK DO NAS DOTRZEĆ

Wrocław:

Samochodem

Kino znajduje się w Centrum Handlowym Wroclavia przy ulicy Suchej 1.

Parking: 2,300 miejsc parkingowych dla samochodów i 400 dla rowerów. Pierwsza godzina gratis!

Tramwaje: Przystanek - Dworzec Autobusowy: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 17, 20, 23, 31, 32, 33

Autobusy: Przystanek - Dworzec Autobusowy: D, K, N, 112, 113, 122, 145, 146, nocna linia: 206, 241, 243, 245, 246, 247, 248, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 612

Pociąg: Przystanek: Stacja PKP Wrocław – Dworzec Główny

 

Kraków:

Samochodem

Kino znajduje się na drugim piętrze centrum handlowego Bonarka przy ulicy Kamieńskiego 11.

Parking – około 3200 miejsc parkingowych dla samochodów oraz kilkadziesiąt miejsc dla rowerów. Parking jest darmowy.

 

Komunikacja miejską:

Przystanek Bonarka – autobusy linii 144, 169, 173, 174, 179, 184

Przystanek Puszkarska – 164, 610

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

e-mail: vip@cinema-city.pl
tel. komórkowy: 510 024 060
tel. stacjonarny Wrocław: (71) 306 80 69
tel. stacjonarny Kraków: 12 299 99 81

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.

 

WRÓĆ DO ZAKŁADKI OFERTY