URODZINY W KINIE

Chciałbyś zorganizować urodzin dziecka w kinie? U nas to możliwe! Nasi pracownicy zadbają o to by wspomnienia z tego dnia były magiczne, a Ty i Twoi goście zapamiętacie ten dzień na bardzo długo! Poproś naszych doradców o szczegółową ofertę.

Rezerwacje z minimum 2 tygodniowym wyprzedzeniem

Ceny w zależności od ilości osób, tytułu filmu, lokalizacji oraz daty seansu

Możliwość wyświetlenia życzeń urodzinowych lub innego materiału przygotowanego przez organizatora podczas prywatnych pokazów

Przekąski barowe dla uczestników seansu

Możesz przynieść własny tort - udostępniamy miejsce na poczęstunek.

 

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ URODZINY W KINIE WE WROCŁAWIU LUB W KRAKOWIE? ZRÓB TO W STREFIE VIP!

Strefa VIP dostępna jest w kinie Cinema City Wroclavia we Wrocławiu oraz Cinema City Bonarka w Krakowie. To wyjątkowe miejsce, w którym połączyliśmy nowoczesne technologie z luksusowym lobby, otwartym barem i niepowtarzalnym klimatem kina. To idealne warunki do organizacji przyjęcia urodzinowego połączonego z prywatnym seansem filmowym

 

 

UDOGODNIENIA STREFY VIP TO:

KAMERALNE SALE

W strefie VIP we Wrocławiu posiadamy jedną 46 osobową i dwie 48 osobowe kameralne sale kinowe (łącznie 142 miejsca), natomiast w Krakowie dysponujemy trzema salami o pojemności 23, 29 i 47 foteli (łącznie 99 miejsc).

ODDZIELONE LOBBY

W każdej strefie VIP oferujemy oddzielne, kameralne lobby z dostępem do baru z nielimitowanymi przekąskami kinowymi.

WYGODNE, SKÓRZANE, ROZKŁADANE FOTELE

Każda sala w strefie VIP wyposażona jest w wygodne, skórzane, regulowane fotele z funkcjonalnym stolikiem.

NIELIMITOWANE PRZEKĄSKI KINOWE I NAPOJE

W otwartym barze strefy VIP dostępne są: popcorn, nachosy, kawa, herbata, woda oraz napoje gazowane.

NAJWIĘKSZE PREMIERY FILMÓW, KTÓRE MOŻESZ WYBRAĆ NA URODZINY DZIECKA


PREMIERA: 8 marca 2024

PREMIERA: 15 marca 2024

PREMIERA: 26 kwietnia 2024

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
[email protected]
Rezerwacja jest możliwa wyłącznie mailowo. Prosimy o wskazanie w treści wiadomosci kina, w którym chcą Państwo zorganizować urodziny.


Na maile odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00.

 

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.