ZARĘCZYNY

Marzą Ci się oryginalne oświadczyny? Twoja druga połówka jest prawdziwym kinomanem? W Cinema City możesz zorganizować zaręczyny, które na zawsze pozostaną w pamięci ukochanej osoby. Nasi specjaliści ds. organizacji eventów zaplanują wydarzenie tak, aby do końca było owiane wielką tajemnicą!

 

Rezerwacje z minimum 2 tygodniowym wyprzedzeniem

Cena zależy od lokalizacji oraz daty i czasu wynajmu

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
[email protected]
+48 510 024 159
+48 510 024 062
Na maile i telefony odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00.

 

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.