15 powodów, dla których UNLIMITED jest warte grzechu

Jak głosi słynne polskie powiedzenie: “Jeśli coś jest warte grzechu, to grzech nie skorzystać”. Taka właśnie jest karta UNLIMITED, która pozwala na oglądanie filmów w kinowym fotelu bez limitu, a co najlepsze, jej posiadacze mają mnóstwo dodatkowych benefitów. Zastanawiasz się jakich? Rozsiądź się wygodnie w fotelu przed ekranem laptopa, bądź smartfona, przygotuj przekąski i wczytaj się dokładnie, ponieważ zaraz dowiesz się, dlaczego bycie w #TeamUnlimited czyni Cię wyjątkowym.

Nielimitowany dostęp do premierowych filmów

Nie ma co oglądać? Nic bardziej mylnego! Do końca roku na ekrany kin trafić ma ponad 40 produkcji, a lista filmów jest niezwykle różnorodna. Oprócz szerokiej gamy zagranicznych tytułów, swoją premierę w najbliższym czasie będzie miało dużo polskich filmów, co jest znakomitą okazją do wsparcia lokalnej branży filmowej. Pełną listę znajdziecie tutaj .

 Zniżki na barze

Z Unlimited każdy użytkownik otrzymuje zniżki na barze, a czym byłby perfekcyjny seans bez pudełka popcornu czy nachosów w dłoni? Dla nowych członków rabat wynosi -10%, natomiast po roku w programie wzrasta on do -25%.

Brak opłaty serwisowej

Wychodzimy naprzeciw wszystkim kinomanom, którzy nie lubią stać w kolejkach i chętnie kupują bilety online. Członkostwo w programie zwalnia z opłaty serwisowej, którą trzeba uiścić przy zakupie biletów przez Internet.

Filmy w formatach za niewielką dopłatą

Znudziły Ci się filmy 2D i masz ochotę na coś nowego? Oglądanie filmów w formacie 3D, 4DX, IMAX i ScreenX oraz korzystania ze strefy VIP dostępnej we Wrocławiu w Cinema City Wroclavia i w Krakowie w Cinema City Bonarka, możliwe jest dla członków Unlimited za niską opłatą dodatkową.

Pokazy przedpremierowe

Często nie możesz doczekać się premiery jakiegoś filmu i chciałbyś obejrzeć go jak najszybciej? Wszyscy klubowicze mogą brać udział w cyklicznych pokazach przedpremierowych, dzięki czemu mają możliwość poczucia się wyjątkowo, oglądając wiele filmów przed innymi klientami Cinema City.

Karta Family

Przy korzyściach płynących z posiadania karty Cinema City Unlimited nie zapomniano również o rodzicach, którzy lubią zabrać do kina swoje pociechy. Zakładając kartę można złożyć wniosek o wydanie dodatkowej karty Family, która uprawnia do odebrania 6 biletów dla dzieci do 12 roku życia gratis.

2 vouchery na przekąski kinowe GRATIS!

Cinema City dba o to, żeby nikt nie siedział na sali z pustymi rękami! Każdy posiadacz aktywnej karty UNLIMITED, otrzymał od nas dwa vouchery do wykorzystania na średni popcorn oraz średnie nachosy w barze kinowym. Jeśli jeszcze o tym nie wiesz, koniecznie sprawdź swojego maila, ponieważ vouchery ważne są do 30.11.

MARATON HORRORÓW ZA DARMO!

Lubisz horrory? My bardzo i wiemy, że strach ma wielkie oczy i lubi wielki ekran. Właśnie dlatego przygotowaliśmy w tym roku aż dwa maratony horrorów! Do wyboru opcja z klasykami z lat 80. jak: “Egzorcysta”, “Koszmar z ulicy wiązów” i “Sok z żuka” lub dla spragnionych nowości opcja z aż 4 filmami: “Come play”, “Dziedzictwo. Hereditary”, “Guwernantka”, “Blair Witch”. Brzmi fajnie? W takim razie na pewno ucieszy Cię informacja, że dla aktywnych członków UNLIMITED oba maratony są całkowicie za darmo!

Nie podnosimy opłaty miesięcznej do końca roku

Wychodzimy naprzeciw naszym klientom i zdecydowaliśmy o niepodnoszeniu opłaty za miesięczne członkostwo w UNLIMITED do końca tego roku. Każdy, kto dołączył do programu przed 1 października, za swój abonament będzie płacił co miesiąc: 33 zł poza Warszawą oraz 38 zł z kinami w Warszawie.

“Houston, mamy promocję!”

Tylko do końca października mamy promocję dla nowych członków programu. Przy płatności z góry za 12 miesięcy za oglądanie filmów bez limitu w kinach sieci Cinema City w całej Polsce, koszt abonamentu wynosi 456 zł, natomiast przy wyborze opcji bez 7 kin w stolicy jest to 396 zł. Brzmi nieźle? Więcej informacji znajdziesz tutaj .

Z nami oszczędzasz przez cały rok

Nie lubisz przepłacać? Zrób sobie prezent i zacznij z nami oszczędzać już dziś, bo #TeamUnlimited się po prostu opłaca! Cenę karty UNLIMITED miesięcznie porównać można do jednorazowego wyjścia do kina z osobą towarzyszącą. Dzięki nam przekonasz się, że na pytanie “Czy warto było szaleć tak?” odpowiedź zawsze będzie twierdząca!

Dbamy o naszych klientów

Podczas lockdownu wstrzymaliśmy opłaty z tytułu członkostwa UNLIMITED, a po ponownym otwarciu kin, każdy otrzymał od nas darmowy miesiąc korzystania ze swojej karty oraz bilet 2D gratis. Dodatkowo by umilić naszym klientom okres, w którym nie mogli wygodnie rozsiąść się w kinowym fotelu, przekazaliśmy im nielimitowany 60-dniowy dostęp do kolekcji Audioteka Klub.

W kinach jest bezpiecznie

W kinach dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, stosując się do wszystkich restrykcji sanitarnych. Na terenie kina obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, jednak bez problemu możesz spożywać przekąski kinowe w trakcie seansu, jeżeli tylko posiadasz przyłbicę! Na sali możliwe jest wyłącznie 25% obłożenie, w związku z czym każdy może czuć się komfortowo, wybierając miejsce oddalone od innych klientów. Dodatkowo dysponujemy płynami do dezynfekcji rąk, tak byś mógł przemyć je na każdym etapie drogi na seans.

Zapewniamy ucieczkę przed szarą rzeczywistością

Pogoda za oknem nie rozpieszcza, a Tobie znudziło się już siedzenie w domu i przerzucanie kanałów na pilocie do telewizora? W kinie możesz oderwać się od ponurej rzeczywistości i przeżywać filmowe emocje na wielkim ekranie. Jeśli jednego dnia chcesz śmiać się na najzabawniejszych komediach, innego płakać na ckliwych romansach, jeszcze innego umierać ze strachu na przerażającym horrorze lub dodać do swojego życia nieco akcji, to choć brzmi to jak coś niemożliwego, co widzi się tylko w filmach science fiction, wystarczy wybrać kartę Cinema City Unlimited i samemu napisać najlepszy scenariusz końcówki tego roku.

Możesz zawiesić członkostwo na 3 miesiące!

Wszystkie powyższe argumenty Cię nie przekonały i nie chcesz chodzić do kina w najbliższym czasie? Dbamy o relacje z naszymi klientami, dlatego teraz możesz zawiesić swoje członkostwo w UNLIMITED na okres 3 miesięcy. Tylko do 31.10 do godziny 23:59 jest to możliwe dla każdego posiadacza konta. W ramach oferty stworzyliśmy specjalną stronę, gdzie można wnioskować o zawieszenie karty. Znajdziesz ją tutaj. Jeśli zdecydujesz się na tą opcję, pamiętaj, że będziemy tęsknić i odliczać dni do twojego powrotu!

 

Powstało już mnóstwo filmów odpowiadających na niezwykle ważne pytania: “Jak zostać królem”, “Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi”, “Jak wytresować smoka”, “Jak zostać gwiazdą”, czy “Jak stracić chłopaka w 10 dni”. Aktualnie każdego z nas nurtuje jednak pytanie, jak przetrwać pandemię i nie zwariować? Znamy odpowiedź na to pytanie! Najlepiej przeczekać ją w kinie, przenosząc się w świat pełen filmowych emocji, a w tym pomoże Ci karta UNLIMITED i wszystkie wymienione powyżej benefity z nią związane. Nie czekaj i kup bilety na seans już dziś.

Do zobaczenia w kinie!

 

 

IM/Cinema City