Kino bez ograniczeń z kartą Unlimited? Dzięki Credit Agricole nawet przez rok za darmo!

Jeśli są promocje, które naprawdę mogą przypaść do gustu klientom, to bez dwóch zdań taką promocją jest “Cinema City - rok filmów za darmo” we współpracy z bankiem Credit Agricole. Właśnie trwa kolejna odsłona akcji, w ramach której każdy, kto założy konto w Credit Agricole z kartą Visa z filmowym wizerunkiem do 31 stycznia 2024 roku i spełni warunki promocji, będzie mógł oglądać filmy w kinie bez limitu dzięki karcie Unlimited.  

 

Jakie benefity wiążą się z kartą Unlimited? 
Cinema City Unlimited to pierwszy i jedyny w Polsce kinowy program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów bez limitów, mając do dyspozycji ponad 200 premier każdego roku. Dodatkowo posiadacze kart Unlimited mogą korzystać z rabatów na zakupy w barach i kawiarniach sieci kin oraz uczestniczyć w przedpremierowych seansach czy sekretnych pokazach tylko dla klubowiczów. W ramach członkostwa Unlimited filmy 2D dostępne są bez żadnych opłat, a za seanse w formatach specjalnych: 3D, IMAX, 4DX, VIP wymagana jest tylko niewielka dopłata określona w warunkach abonamentu.  

 

Czy jest co oglądać?  

W najbliższych miesiącach na wielkim ekranie podziwiać będziemy mogli tak dużo nowych premier, że nie zdecydowanie się na przystąpienie do programu Unlimited i nie skorzystanie z promocji z bankiem Credit Agricole to przegapienie świetnej okazji na zaoszczędzenie pieniędzy! W listopadzie głośno będzie o takich produkcjach jak: “Marvels” z superbohaterskiego świata, prequel uwielbianych “Igrzysk Śmierci”, czyli “Igrzyska Śmierci: Ballada Ptaków i węży”, a także maraton “Igrzysk Śmierci”, który dla posiadaczy abonamentu Unlimited jest darmowy w ramach członkostwa, nowy film Ridleya Scotta z Joaquinem Phoenixem “Napoleon”, czy animacja na 100-lecie Disneya “Wish”. W grudniu nie można pominąć animacji dla całej rodziny “Trolle 3”, czekoladowej produkcji z Timothee Chalametem “Wonka”, nowości od DC “Aquaman i Zaginione Królestwo”, czy niezwykle szybkiego “Ferrari” oraz komedii romantycznej “Tylko nie Ty” z Sydney Sweeney i Glenem Powellem w rolach głównych. Styczeń to długo wyczekiwana premiera nowego filmu Macieja Kawulskiego “Akademia Pana Kleksa. Część 1”, “Pierwszy gol” w reżyserii Taiki Watitiego, “Biedne Istoty” Yórgosa Lánthimosa, nagrodzony na festiwalu filmowym w Gdyni “Kos”, czy nowa animacja od studia Illumination, które dało nam “Minionki” - “Wyfrunięci”. Kolejne miesiące 2024 roku przyniosą tak wyczekiwane produkcje jak: “Argylle - Tajny szpieg”, “Diuna: Część druga”, “Godzilla x Kong: The New Empire”, “Challengers”, “Królestwo Planety Małp”, “W głowie się nie mieści 2”, “Mufasa: Król lew”, “Deadpool 3” czy “Captain America: Brave New World”.  

 

Co zrobić żeby otrzymać zwrot do 50 zł miesięcznie, przez 12 miesięcy - w sumie nawet 600 zł? 

1.    Otwórz konto osobiste w Credit Agricole w promocji „CINEMA CITY – rok filmów za darmo” do 30 września 2023 roku. Możesz zrobić to szybko i wygodnie przez aplikację CA24 Mobile lub w dowolnej placówce banku Credit Agricole 
2.    Wybierz jedną z kart VISA do konta z wizerunkiem z logo Cinema City 
3.    Zgódź się na oferty marketingowe 
4.    Po otrzymaniu karty, aktywuj ją w aplikacji CA24 Mobile lub zrób transakcję z kodem PIN 
5.    Dodaj kartę jako metodę płatności za abonament Unlimited w ramach Miesięcznego Planu Płatności 
6.    Korzystaj aktywnie z karty - przynajmniej 10 razy w miesiącu płać nią za zakupy, w Internecie, mobilnie lub BLIKIEM 

Więcej informacji i regulamin promocji: https://www.cinema-city.pl/static/pl/pl/creditagricole