CREDIT AGRICOLE

MASZ JUŻ KARTĘ UNLIMITED LUB CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO UNLIMITED?!

Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet rok członkostwa Unlimited gratis!

  • Otwórz konto osobiste w Credit Agricole w promocji „CINEMA CITY – rok filmów za darmo”. Możesz zrobić to szybko i wygodnie przez aplikację CA24 Mobile
  • Wybierz jedną z kart VISA do konta z wizerunkiem z logo Cinema City
  • Po otrzymaniu karty, aktywuj ją w aplikacji CA24 Mobile lub zrób transakcję z kodem PIN
  • Zaloguj się do swojego konta online na stronie Cinema City 
  • W zakładce UNLIMITED, dodaj kartę Credit Agricole z wizerunkiem logo Cinema City jako metodę płatności za abonament Unlimited
  • Kolejne płatności cykliczne za abonament Unlimited będą pobierane z tej karty. Otrzymasz zwrot, jeśli dodatkowo co miesiąc zapłacisz kartą 10 razy. Dokładne warunki promocji określone są w Regulaminie Promocji „CINEMA CITY – rok filmów za darmo”

Co możesz zyskać w promocji?
Możesz zyskać zwrot do 100% wartości Twojej subskrypcji, jednak nie więcej niż 50 zł miesięcznie i nie więcej niż 600 zł łącznie. Możesz otrzymać maksymalnie 12 zwrotów w okresie do 18 miesięcy od dnia otwarcia konta osobistego w promocji „CINEMA CITY – rok filmów za darmo”.

Kiedy i gdzie możesz przystąpić do tej promocji?
Promocja trwa od 1 października 2023 roku do 31 stycznia 2024 roku. Aby skorzystać z promocji do 31 stycznia 2024 roku podpisz z bankiem umowę i otwórz konto w Credit Agricole. 


DLACZEGO WARTO MIEĆ KARTĘ UNLIMITED!


Cinema City Unlimited to pierwszy w Polsce program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów bez limitu, na dużym ekranie w kinach Cinema City. Jako posiadacz karty masz do dyspozycji ponad 200 premier każdego roku. To nie wszystko! Możesz korzystać z 10% rabatu na zakupy w barach i kawiarniach Cinema City, a także uczestniczyć w pokazach przedpremierowych organizowanych tylko dla klubowiczów, na kilka dni przed oficjalną premierą.

POZNAJ WSZYSTKIE BENEFITY UNLIMITED

FILMY BEZ LIMITU

POKAZY PRZEDPREMIEROWE

TANIEJ W SPECJALNYCH FORMATACH

RABAT NA PRODUKTY W BARACH KINOWYCH


Do promocji „CINEMA CITY – rok filmów za darmo III” możesz przystąpić do 31.01.2024 r., jeśli korzystasz lub przystąpisz do programu UNLIMITED Cinema City. Premia to maks. 12 zwrotów za subskrypcję karty UNLIMITED, do 100% jej wartości – maks. po 50 zł/mies. i 600 zł łącznie, przez 18 mies. Żeby skorzystać z promocji: 1) podpisz umowę konta z kartą do konta VISA Debit z wizerunkiem Cinema City do 31.01.2024 r. 2) zgódź się na oferty marketingowe; 3) w okresie 18 mies., ale nie więcej niż 12 mies. od daty podpisania umowy konta płać za subskrypcję karty UNLIMITED kartą do konta oraz płać kartą do konta, mobilnie lub BLIKIEM min. 10 razy w miesiącu. Z promocji nie możesz skorzystać, jeśli miałeś konto w naszym banku po 30.09.2021 r. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, które dotyczą konta. Szczegóły w Regulaminie promocji. Informacje dotyczące konta określone są w Regulaminie kont dla osób fizycznych, wysokość opłat i prowizji określona w Tabeli opłat i prowizji kont dla osób fizycznych. Wymienione dokumenty są dostępne w placówkach, w CA24 Infolinia i na: credit-agricole.pl/PAD.
Szczegóły oferty oraz regulamin promocji dostępne na www.credit-agricole.pl/PAD

Reklama ma charakter informacyjny.