CREDIT AGRICOLE

MASZ JUŻ KARTĘ UNLIMITED
I OPŁACASZ ABONAMENT W RAMACH MIESIĘCZNEGO PLANU PŁATNOŚCI?

Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet rok członkostwa Unlimited gratis!

  • Otwórz konto osobiste w Credit Agricole w promocji „CINEMA CITY – rok filmów za darmo”. Możesz zrobić to szybko i wygodnie przez aplikację CA24 Mobile
  • Wybierz jedną z kart VISA do konta z wizerunkiem z logo Cinema City
  • Po otrzymaniu karty, aktywuj ją w aplikacji CA24 Mobile lub zrób transakcję z kodem PIN
  • Zaloguj się do swojego konta online na stronie Cinema City 
  • W zakładce UNLIMITED, dodaj kartę Credit Agricole z wizerunkiem logo Cinema City jako metodę płatności za abonament Unlimited
  • Kolejne płatności cykliczne za abonament Unlimited będą pobierane z tej karty. Otrzymasz zwrot, jeśli dodatkowo co miesiąc zapłacisz kartą 10 razy. Dokładne warunki promocji określone są w Regulaminie Promocji „CINEMA CITY – rok filmów za darmo”

 

Co możesz zyskać w promocji?
Możesz zyskać zwrot do 100% wartości Twojej subskrypcji, jednak nie więcej niż 50 zł miesięcznie i nie więcej niż 600 zł łącznie. Możesz otrzymać maksymalnie 12 zwrotów w okresie do 18 miesięcy od dnia otwarcia konta osobistego w promocji „CINEMA CITY – rok filmów za darmo”.

Kiedy i gdzie możesz przystąpić do tej promocji?
Promocja trwa od 1 marca 2023 roku do 31 maja 2023 roku. Aby skorzystać z promocji do 31 maja 2023 roku podpisz z bankiem umowę i otwórz konto w Credit Agricole. 

 

OTWÓRZ KONTO W CREDIT AGRICOLE

 

NIE MASZ JESZCZE KARTY UNLIMITED? 
DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ I NIE PRZEGAP ŻADNEJ Z PREMIER!

Cinema City Unlimited to pierwszy w Polsce program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów bez limitu, na dużym ekranie w kinach Cinema City. Jako posiadacz karty masz do dyspozycji ponad 200 premier każdego roku. To nie wszystko! Możesz korzystać z 10% rabatu na zakupy w barach i kawiarniach Cinema City, a także uczestniczyć w pokazach przedpremierowych organizowanych tylko dla klubowiczów, na kilka dni przed oficjalną premierą.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O UNLIMITED

Organizatorem promocji dla użytkowników kart Unlimited jest Bank Credit Agricole. Do promocji „CINEMA CITY – rok filmów za darmo II” możesz przystąpić do 31.05.2023 r., jeśli korzystasz lub przystąpisz do programu UNLIMITED Cinema City. Premia to maks. 12 zwrotów za subskrypcję karty UNLIMITED, do 100% jej wartości – maks. po 50 zł/mies. i 600 zł łącznie, przez 18 mies. Żeby skorzystać z promocji: 1) podpisz umowę konta z kartą do konta VISA Debit z wizerunkiem Cinema City do 31.05.2023 2) zgódź się na oferty marketingowe; 3) w okresie 18 mies., ale nie więcej niż 12 mies. od daty podpisania umowy konta płać za subskrypcję karty UNLIMITED kartą do konta oraz płać kartą do konta, mobilnie lub BLIK-iem min. 10 razy w miesiącu. Z promocji nie możesz skorzystać, jeśli miałeś konto w naszym banku po 31.03.2021 r. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, które dotyczą konta. Informacje dotyczące konta określone są w Regulaminie kont dla osób fizycznych. Wymienione dokumenty są dostępne w placówkach, w CA24 Infolinia i na www.credit-agricole.pl. Posługujemy się nazwami handlowymi, którym odpowiadają nazwy usług reprezentatywnych - wyjaśnienie na: credit-agricole.pl/PAD.
Szczegóły oferty oraz regulamin promocji dostępne na www.credit-agricole.pl/cinemacity