„BRIGITTE BARDOT CUDOWNA” - MAGICZNY FILM O POSZUKIWANIU SIEBIE

Już od 21 października we wszystkich kinach Cinema City będziemy mogli obejrzeć „Brigitte Bardot Cudowna”. Pierwszy autobiograficzny film reżysera Lecha Majewskiego, jest wyjątkowym pamiętnikiem z okresu dojrzewania, ciekawym również ze względu na tło historyczne i obraz Polski lat 50. i 60. Wzruszający dramat, przepełniony lekkim i błyskotliwym dowcipem. Uwagę w filmie przykuwają również niezwykłe efekty specjalne i piękne scenerie tajemniczych zamków.

Na ekranie zobaczymy plejadę gwiazd, między innymi Magdalenę Różczkę, Tomasza Sapryka, Joannę Opozdę, Andrzeja Grabowskiego, Bogdana Kalusa, Weronikę Rosati a także wspaniale spisujących się młodych aktorów - Kacpra Olszewskiego i Gabrielę Chojecką. 

Fabuła filmu to doskonała opowieść o potędze świata marzeń i wyobraźni, który kształtuje dorastających ludzi. Jest połowa XX wieku w Polsce Ludowej. Adam mieszka z matką, którą niepokoją funkcjonariusze Urzędu Bezpieczeństwa. Ojciec Adama jako pilot bronił Albionu podczas II wojny światowej i słuch o nim zaginął. Nie wiadomo, czy pozostał w Anglii, czy wrócił do kraju i ukrywa się, by uniknąć prześladowań. Przychodzą od niego paczki i kartki pocztowe, ale Adam, który nigdy nie widział swojego ojca, podejrzewa, że paczki przysyła ktoś inny. W szkole bezustannie marzy, że któregoś dnia ojciec wyląduje na zakurzonym boisku i wznieci tuman pyłu, z którego wyłoni się żywy, bohaterski i wspaniały. 
Jednocześnie jako młody chłopak oglądając w kinie "Pogardę" Jeana-Luca Godarda przenosi się do garderoby młodej Brigitte Bardot i jej świata gwiazd filmu i muzyki.
Czy któreś z tych marzeń stanie się prawdą? Sprawdźcie sami w Cinema City, bilety do kupienia na www.cinema-city.pl.