Bilet do raju. Wygraj wycieczkę na Majorkę dla dwojga!

Już 30 września na ekranach kin premierowo będziemy mogli oglądać komedię romantyczną “Bilet do raju” z Julią Roberts i Georgem Clooney’em w rolach głównych. Kupując bilet na film o porachunkach byłego małżeństwa, tylko w Cinema City możesz wygrać tropikalną przygodę na rajskiej wyspie. Brzmi dobrze? Sprawdź co zrobić by wygrać! 


Konkurs trwa do 9 października i jest niezwykle prosty. Wystarczy kupić bilet na film “Bilet do raju” do jednego z naszych kin, wejść na stronę konkursową https://www.konkurs.cinema-city.pl/, zarejestrować swój bilet i odpowiedzieć kreatywnie na pytanie: “Lecisz samolotem na Majorkę i okazuje się, że miejsce obok zajmuje Twój były/była. Jak wybrniesz z niezręcznej sytuacji podczas kilkugodzinnego lotu?”. Najciekawsze zgłoszenie zostanie nagrodzone przez jury konkursowe magiczną wycieczką na rajską wyspę. Zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą będzie mógł skorzystać z: przelotu w dwie strony na Majorkę, trzech noclegów w hotelu ze śniadaniem, dwugodzinnego rejsu łódką po Morzu Śródziemnym oraz kolacji w prestiżowej restauracji. Pogoda za oknem coraz gorsza, więc warto dać sobie szansę na ucieczkę w tropiki i wygranie biletu do raju. 

 

 

Kupując bilet na film “Bilet do raju” nie tylko możesz wygrać fantastyczną wycieczkę, ale również nie zapominajmy o dobrej zabawie na seansie. Za scenariusz oraz reżyserię komedii romantycznej odpowiada Ol Parker, twórca takich hitów jak: “Mamma Mia! Here We Go Again”, czy “Hotel Marigold”. Na ekranie występują zać dwie wielkie hollywoodzkie gwiazdy: Julia Roberts i George Clooney. Wcześniej pracowali wspólnie na planach “Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra”, czy “Zakładnik z Wall Street”. W produkcji “Bilet do raju” zagrają rozwiedzioną parę, która wyrusza w podróż na tropikalną wyspę Bali by powstrzymać córkę przed popełnieniem fatalnego ich zdaniem błędu, który sami zrobili 25 lat wcześniej - małżeństwem. 

 

 

 

Biletów szukajcie na https://www.cinema-city.pl i nie zapomnijcie wziąć udziału w konkursie! 
 

 

Autor: Iwona Marczewska