TAYLOR SWIFT THE ERAS TOUR od 13 października na wielkim ekranie w Cinema City!

Fenomenalna Taylor Swift i jej The Eras Tour trafia do kin! Zanurz się w tym zapierającym dech w piersiach wydarzeniu, oglądając na kinowym ekranie relację z trasy koncertowej, która zapisze się na kartach historii muzyki. W Cinema City zapraszamy na seanse także w ulubionym formacie wszystkich kinomanów - IMAX! Gigantyczny ekran i perfekcyjne nagłośnienie to najlepszy sposób na przeżycie tego wydarzenia. 

Zanim Taylor Swift pojawi się w Polsce na sierpniowych koncertach w przyszłym roku, fani będą mogli obejrzeć jej występ na wielkim ekranie. Już od 13 października w większości kin Cinema City oglądać będzie można transmisję z koncertu Taylor Swift The Eras Tour. Oprócz pokazów na standardowych salach to niepowtarzalne wydarzenie będzie można podziwiać  w BNP Paribas IMAX oraz salach Dolby Atmos. Transmisja koncertu potrwa 165 minut i zostanie wyemitowane w wersji oryginalnej. Na fanów na pewno czeka wiele niespodzianek, ale o tym przekonać trzeba się na własnej skórze w kinowym fotelu.

Transmisje koncertu zaplanowane są w weekendy 13-15 października, 19-22 października, 26-29 października oraz 2-5 listopada tak by każdy zdążył obejrzeć The Eras Tour w kinowym fotelu.

Na największych fanów Taylor Swift w kinowych barach Cinema City czekać będzie specjalny merch koncertowy w postaci kubków i wiaderek na popcorn. Produkty w bardzo limitowanej ilości będą dostępne w wybranych kinach sieci.

Jeśli jeszcze nie masz biletu na to wydarzenie, w prosty sposób możesz to zmienić tutaj: www.cinema-city.pl/filmy/taylor-swift-the-eras-tour