Co słychać u Mela oraz Kariny i Szczepana? Zobacz “Listy do M. 5” przedpremierowo na Ladies Night

Już 3 listopada zapraszamy wszystkie Panie na kolejne wydarzenie z cyklu Ladies Night. Tym razem uczestniczki obejrzą przedpremierowo “Listy do M. 5”, kolejną część uwielbianej świątecznej serii. Oprócz polskiej komedii romantycznej na wszystkie Panie czekać będzie moc dodatkowych atrakcji: bezalkoholowy welcome drink, prezenty od partnerów eventu oraz konkursy z nagrodami! 

Ladies Night to idealny moment, żeby wyrwać się z domu od codziennych obowiązków, wyjść gdzieś z przyjaciółką lub całą paczką koleżanek, a może i spędzić miło czas z mamą, czy siostrą. Każda kobieta czasem potrzebuje odpoczynku, a najlepiej odpoczywać w gronie innych wspaniałych kobiet w wygodnym, kinowym fotelu. Wydarzenie składa się z dwóch części: quizu z nagrodami od partnerów oraz przedpremierowego pokazu filmu. Podczas Ladies Night wspólnie się śmiejemy, wzruszamy, wstrzymujemy oddech, ale przede wszystkim dobrze się bawimy! 

 

 

Listopadowa edycja wydarzenia ponownie przywita Panie bezalkoholowym welcome drinkiem, a o to by z kina nikt nie wyszedł z pustymi rękami, zadbają partnerzy eventu. 
3 listopada o 19:30 przedpremierowo wyświetlimy kolejną część serii świątecznej komedii romantycznej, uwielbianej przez wszystkie Polki - “Listy do M. 5”.  
Sprawdź swoje najbliższe kino i kup bilet na to wyjątkowe kobiece wydarzenie już dziś: https://www.cinema-city.pl/filmy/ladies-night-listy-do-m-5/

"Listy do M." powracają z 5. częścią wigilijnej opowieści. W kolejnej odsłonie zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem? Melowi jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech, który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany. Z kolei Karina i Szczepan uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. Przekonają się czy z rodziną rzeczywiście dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. "Listy do M. 5" skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak miłość, bliskość czy życzliwość, które obecnie są najistotniejsze. 

“Listy do M. 5” to idealna komedia romantyczna na jesienny wieczór. Za kamerą stanął Łukasz Jaworski, reżyser takich seriali jak: “39 i pół”, czy “Na noże”, natomiast za scenariusz odpowiedzialni są niezmiennie: Marcin Baczyński oraz Mariusz Kuczewski, czyli scenarzyści wszystkich poprzednich części serii. Na ekranie zobaczymy znanych widzom dobrze z poprzednich części “Listów do M.”: Agnieszkę Dygant, Tomasza Karolaka, Piotra Adamczyka oraz Wojciecha Malajkata. Nie zabraknie jednak nowych postaci w serii, w które wcieli się plejada polskich gwiazd: Janusz Chabior, Maria Dębska, Marianna Zydek, Mateusz Banasiuk, Aleksandra Popławska, Michał Czernecki, czy Katarzyna Kwiatkowska. 

 

 

Nagrody w konkursach ufundowali partnerzy eventu. W listopadzie są to takie marki jak: BNP Paribas - bank zmieniającego się świata, który pod hasłem “We love cinema” mocno angażuje się w promocję kina, Adidas - marka, która dała nam słynne trzy paski na ubraniach i butach sportowych, Lotto - czyli dobrze wszystkim znana loteria organizowana od 1954 roku przez Totalizator Sportowy, EGMONT - jedno z największych w kraju wydawnictw czasopism, komiksów oraz gier planszowych, promujące nową grę dla całej rodziny UBONGO,  LEGO z serią Adults Welcome, czyli producent klocków LEGO także dla dorosłych oraz COSTA COFFEE - znana i lubiana w całej Polsce sieć kawiarni.