Jesteś w #TeamUnlimited? Poleć abonament znajomym i zyskuj miesiące członkostwa gratis!

Jesteś zadowolony z posiadania swojej wyjątkowej pomarańczowej karty do świata nielimitowanego kina? Chciałbyś by więcej Twoich znajomych mogło odkrywać z Tobą wszystkie premiery tego roku? Każdy użytkownik Unlimited może teraz wygenerować swój unikalny kod i dzielić się nim ze znajomymi by zgarnąć nawet 12 miesięcy członkostwa gratis. Zastanawiasz się, czy może być lepiej? Oczywiście, że tak, dlatego oprócz Ciebie, każdy znajomy, który zarejestruje się przy użyciu Twojego kodu, również dostanie od nas darmowy miesiąc. Sprawdź, jak to działa!

Niektórzy mówią, że im więcej zjesz, tym bardziej schudniesz. W Cinema City mówi się natomiast, że im więcej polecasz, tym więcej zyskujesz! Chudnięcie może nie spodobać się każdemu, ale czy jest na świecie ktoś, kto nie lubi dostawać czegoś gratis? Posiadacze abonamentu Unlimited to prawdziwi szczęściarze! Nie dość, że oglądają wszystkie premiery kinowe bez limitu, to jeszcze mogą zyskiwać darmowe miesiące członkostwa w prezencie. Wystarczy zarejestrować się na swoim koncie Unlimited, wygenerować kod polecający w zakładce “oferty dla klubowiczów” i zachęcić znajomych do programu.

Myśleliście, że nie ma nic lepszego niż dzielenie się filmowymi emocjami z bliskimi? Nie w Unlimited. Zachęcając znajomych do przystąpienia do programu fanów nielimitowanego kina, nie tylko zyskujesz Ty, ale i Twoi najbliżsi. Jeśli przy rejestracji wykorzystają Twój unikalny kod, zyskują od nas jeden miesiąc abonamentu gratis. Twoje konto o bonusowy okres zasila się natomiast dopiero wtedy, kiedy nowy członek Team Unlimited opłaci trzeci miesiąc użytkowania karty. Jeśli jesteś w okresie początkowym, pierwszy darmowy miesiąc zostanie przyznany najwcześniej po roku od daty rejestracji. Dla tych, którzy obracają się w gronie prawdziwych kinomaniaków, mamy nie lada gratkę! Zapraszając do programu 12 znajomych, którzy wykorzystają przy zakładaniu konta Twój kod polecający, możesz otrzymać cały rok filmów bez limitu za darmo!

 

 

Polecanie Unlimited po prostu się opłaca. Nie ma więc na co czekać, tym bardziej, że moc filmowych premier puka do drzwi Twoich znajomych. Możliwe, że jeszcze nie wiedzą, że mogą oglądać je bez limitu, zyskując dodatkowo rabat na barze na przekąski kinowe. Potrzebują pomarańczowej karty do świata kina, ale jeszcze o tym nie wiedzą! Zostań ich bohaterem i pokaż im jak korzystać z filmowej rozrywki jeszcze bardziej.

 

Cinema City!