Łap nawet rok filmów za darmo! Skorzystaj z oferty Cinema City UNLIMITED i banku Credit Agricole do końca maja

Do końca maja, Ci którzy założą konto w banku Credit Agricole i spełnią warunki promocji, mogą otrzymać nielimitowany i darmowy dostęp do filmów z kartą Cinema City Unlimited, a do tego popcorn nawet przez 12 miesięcy. Nie przegap tej super oferty i dołącz już dziś do świata filmów bez limitu, z bankiem Credit Agricole. 


Cinema City Unlimited jest pierwszym i jedynym w Polsce programem abonamentowym oferującym możliwość oglądania filmów bez limitu, na dużym ekranie, w kinach w całej Polsce. Unlimited obejmuje też wszystkie formaty kinowe Cinema City, czyli IMAX, 4DX oraz ScreenX, za które doliczane są jedynie symboliczne opłaty. Mało tego, posiadacze karty Unlimited otrzymują także możliwość udziału w specjalnych pokazach przedpremierowych oraz zniżki w barach Cinema City. 

Aby skorzystać z oferty specjalnej „Cinema City – Łap nawet rok filmów za free”, należy do końca maja otworzyć w banku Credit Agricole konto z kartą Visa w jednym z dwóch pakietów: „Konto dla Ciebie” lub „Konto dla Ciebie VIP”, a także wyrazić zgody marketingowe. Następnie wystarczy płacić kartą Visa za subskrypcję Unlimited w ramach miesięcznego planu płatności i aktywnie z niej korzystać – przynajmniej 10 razy w miesiącu zapłacić nią za zakupy w internecie, mobilnie lub BLIK-iem.

„Cinema City – Łap nawet rok filmów za free” – na czym polega oferta specjalna? 

Ci, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty, będą mogli cieszyć się nielimitowanym i darmowym dostępem do filmów w kinach Cinema City. W praktyce oznacza to, że klienci banku Credit Agricole będą mieli szansę zyskać do stu procent wartości subskrypcji karty Unlimited, maksymalnie do 50 zł premii miesięcznie, aż 12 razy. W sumie w całym okresie promocji, który wynosi 18 miesięcy, można więc zyskać nawet 600 złotych. 

Dodatkowo, w aplikacji CA24 Mobile na tych, którzy spełnią warunki promocji, będą czekać kody na darmowy popcorn. Bank udostępni klientom jeden kod na miesiąc, czyli łącznie 12 kodów w okresie 18 miesięcy. Kody będzie można pobrać Klubie korzyści w CA24 Mobile.

Z oferty „Cinema City – Łap nawet rok filmów za free” można skorzystać jedynie do końca maja. Zyskaj nielimitowany i darmowy dostęp do najlepszych kinowych produkcji wyświetlanych w Cinema City. Co ważne, z oferty mogą skorzystać także obecni członkowie programu Unlimited, spełniając w/w warunki promocji banku Credit Agricole.

Więcej informacji: https://www.cinema-city.pl/static/pl/pl/creditagricole