Nowi mutanci: obejrzyj scenę otwierającą podczas panelu Comic-Con@Home

Spin-off X-Menów „Nowi mutanci” tak często zmieniał się harmonogram premiery, że można by pomyśleć czy w ogóle prace się zakończą i wyjdzie ostatecznie. Jednak jest wymieniony, jako mający mieć premierę kinową w Polsce 28 sierpnia. Panel dyskusyjny Comic-Con@Home ujawnił kilka soczystych tajemnic, w tym scenę otwierającą film.

Wyreżyserowany przez Josha Boone'a (Gwiazd naszych wina), „Nowi mutanci” ma rzekomo umieścić nastolatków w klimacie horroru na mitologii X-Menów. Jest utalentowana młoda obsada w tym Maisie Williams z „Gra o Tron”, Anya Taylor-Joy z „Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii” i Charlie Heaton ze Stranger Things.

Jednak film doświadczył wielu niepowodzeń i opóźnień z powodu zgłaszanych obaw dotyczących jego tonu i podejścia. Pierwotnie zaplanowana na wydanie w kwietnia 2018 roku, dopiero teraz przygotowuje się do powitania publiczności. Trzymamy kciuki, że już niedługo w Polsce będziemy mogli zobaczyć efekt końcowy.

Obejrzyj poniższy film w którym Boone, Williams, Taylor-Joy, Heaton i inni omawiają ten pokręcony opis mitologii mutantów. Przejdź do około 24 minut w scenie otwierającej, która wyróżnia dramatyczną historię głównej bohaterki Danielle Moonstar / Mirage (Blu Hunt). Jest mutantką, która ma moc manipulowania iluzjami i pragnieniami innych, a kulminacja sceny tworzy tajną placówkę w której wydaje się, że większość akcji ma miejsce.

 

Jak wspomniano „Nowi mutanci” ma się ukazać 28 sierpnia.


Cineworld