Przedpremierowo “Bo we mnie jest seks” oraz konkursy z nagrodami, czyli Ladies Night 4 listopada w Cinema City!

Każda kobieta potrzebuje czasem chwili oddechu i ucieczki do miejsca, gdzie w gronie innych wyjątkowych przedstawicielek płci pięknej będzie mogła wrzucić na luz. Właśnie po to powstały wieczory Ladies Night w Cinema City, które dają możliwość odkrycia kina na nowo i powrotu do domu z rękami pełnymi nagród od partnerów wydarzenia. W końcu, która kobieta nie lubi być zasypywana prezentami? Podczas listopadowej edycji babskiego wieczoru w kinie uczestniczki absolutnie przedpremierowo obejrzą “Bo we mnie jest seks”, czyli biografię naczelnej skandalistki PRL-u, Kaliny Jędrusik.

Ladies Night to wydarzenie, które zaskarbiło sobie sympatię Polek. To idealny moment żeby wyrwać się z domu od obowiązków, wyjść gdzieś z przyjaciółką lub całą paczką koleżanek, a może i spędzić miło czas z mamą, czy siostrą. Wiek tutaj nie gra roli i każda z Pań jest gościem honorowym tego wyjątkowego wieczoru. Schemat wydarzenia jest prosty: najpierw mamy część konkursową, a później dajemy się ponieść magii kina, bowiem filmowe emocje najlepiej przeżywa się w grupie. Wspólnie się śmiejemy, płaczemy, wstrzymujemy oddech i za to właśnie kochamy seanse w kinowym fotelu. Listopadowa edycja wydarzenia będzie kręciła się wokół lat 60. oraz Kaliny Jędrusik, więc zachęcamy do małej powtórki wiedzy, by z łatwością odpowiadać na pytania konkursowe prowadzących. Widzimy się już 4 listopada o godzinie 19:30 w 18 lokalizacjach w kraju!

 

 

“Bo we mnie jest seks” na ekrany kin trafi dopiero 19 listopada, zatem uczestniczki Ladies Night mogą poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo, oglądając film aż 2 tygodnie przed oficjalną premierą. Film jest biografią Kaliny Jędrusik - zjawiskowej aktorki i piosenkarki, która wnosiła koloryt do bezbarwnej rzeczywistości lat 60. Kusiła wdziękiem i seksapilem. Elektryzowała panów i oburzała panie. Była uważana za pierwszą seksbombę PRL-u, zwaną polską Marilyn Monroe, która nie chciała wpisywać się w ówczesny model kobiety. Żyła na własnych zasadach, co nie zawsze podobało się pruderyjnemu społeczeństwu i niektórym przedstawicielom władzy. Jej liczne skandale, życie w miłosnym trójkącie, kontrowersyjne wypowiedzi i epatujące seksapilem stroje sprawiły, że Kalina zyskała również miało naczelnej skandalistki PRL. Produkcja w reżyserii Katarzyny Klimkiewicz to ważny fragment z życia Kaliny Jędrusik, o której śmiało można powiedzieć, że jest największą ikoną polskiej popkultury. To historia wzlotów i upadków jej zawrotnej kariery. Wydarzeniom z życia kobiety towarzyszy atmosfera szalonej zabawy środowiska ówczesnej śmietanki towarzyskiej. W głównej roli zobaczymy niesamowitą Marię Dębską, która za swoją kreację otrzymała Złote Lwy na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, a partnerować na ekranie jej będą: Leszek Lichota, Krzysztof Zalewski, Bartłomiej Kotschedoff, Borys Szyc, czy Rafał Rutkowski. Ci, którzy dobrze znają Kalinę i jej twórczość na pewno już mają bilety, jednak Ci, którym jej postać nie jest zbyt dobrze znana, powinni obejrzeć “Bo we mnie jest seks”, bo nie wiedzą co tracą.

 

 

Nagrody w konkursach ufundowali sponsorzy wydarzenia. W listopadowej edycji wśród partnerów znalazły się takie marki jak: YES, czyli wyjątkowa biżuteria podkreślająca wewnętrzne piękno każdej kobiety, BNP Paribas - bank zmieniającego się świata, który pod hasłem “We love cinema” angażuje się mocno w promocję kina, Velvet - jeden z największych producentów wyrobów higienicznych w kraju, który dba o codzienny komfort każdego z nas, ZIAJA - uwielbiana przez Polki marka słynąca z produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów oraz DepilConcept - największa sieć depilacji w Polsce, bez której duża część kobiet nie wyobraża sobie życia. W Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach oraz Starogardzie Gdańskim Panie będą miały również możliwość zdobycia biletów na trasę koncertową Marii Dębskiej, podczas której będzie wykonywała piosenki Kaliny Jędrusik. Bilety ufundowała Agora Music.

Jeśli jeszcze jakimś cudem nie masz biletu, możesz go w prostu sposób kupić tutaj: https://www.cinema-city.pl/filmy/ladies-night-bo-we-mnie-jest-seks/ Widzimy się już 4 listopada o 19:30! Do zobaczenia!

 

IM/Cinema City