FILMOWY ŚWIAT PRZEDSZKOLAKA

KINO DLA NAJMŁODSZYCH

W naszych kinach często gościmy najmłodszych widzów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę tak z filmem jak i z edukacją. Jest to bardzo wdzięczna widownia, która chłonie filmy a sala podczas seansu jest pełna nieskrywanych emocji i żywiołowych reakcji. Z myślą o tych najmłodszych stworzyliśmy cykl spotkań z filmem, żeby wizytę w kinie wzbogacić o aktywną edukację. Prezentowane w projekcie tytuły są odpowiednie dla najmłodszych widzów a ich różnorodność pozwala nam rozmawiać z dziećmi między innymi o ekologii, przyrodzie, zdrowiu, emocjach, muzyce, a nawet szczęściu, czy realizacji marzeń. Każde spotkanie ubrane jest w formę zabawy i interakcji. Bo my słuchamy co mówią do nas dzieci!

 

DLACZEGO WARTO WEJŚĆ DO FILMOWEGO ŚWIATA PRZEDSZKOLAKA?

BILETY GRUPOWE W PREFERENCYJNYCH CENACH

BEZPŁATNE ZAJĘCIA EDUKACYJNE

UPOMINKI DLA KAŻDEGO DZIECKA

BEZPŁATNE BILETY DLA OPIEKUNÓW

FILMY WYBRANE SPECJALNIE DLA NAJMŁODSZYCH WIDZÓW

KONKURSY Z NAGRODAMI

PROGRAM FILMOWEGO ŚWIATA PRZEDSZKOLAKA I PÓŁROCZE

 

FILM: KSIĄŻKA LILI

DATA:  22.11.2018

TEMAT: Przedszkolne podróże po literaturze, czyli co w książkach piszczy.

Wspaniałe przygody, odważni bohaterowie, magiczne miejsca, czyli historie opowiadane w książkach. Które  z tych historii lubimy najbardziej, którzy bohaterowie są nam najbliżsi? Czy każdy może napisać książkę? Na te i inne pytania odpowiemy podczas naszej wędrówki po literaturze dziecięcej. A jaką książkę Ty lubisz najbardziej? Przynieś ją na nasze spotkanie i podziel się wrażeniami.

O FILMIE:

Lila, bohaterka książki dla dzieci, nagle wypada ze swojego papierowego świata i zostaje uwięziona w miejscu, do którego nie należy. Tak zaczyna się wspaniała przygoda, podczas której Lila odkrywa, że jedyną osobą, która może ją uratować jest Ramon, właściciel książki, z której wypadła dziewczynka. Niestety, Ramon nie czytał jej od wielu lat. Co gorsza, nie jest już małym chłopcem i dawno przestał wierzyć w fantazje. Lila i jej przyjaciółka Manuela wyruszają w niebezpieczną podróż po Pustyni Utraconych Wspomnień, by dowiedzieć się co wydarzyło się w życiu Ramona. Czym zakończy się ich przygoda?

 

TERMINY I TEMATY ZAJĘĆ W II PÓŁROCZU

 

DATA: 19.03.2019

TEMAT: Ziemia - kraina niesamowitych żywiołów.

Od kropelki deszczu do katastrofalnej powodzi. Od małej iskierki do ogromnego pożaru. Od lekkiego podmuchy wiatru do silnej wichury. Od wybuchu wulkanu do trzęsienia ziemi. Woda,  ogień, powietrze i ziemia.  Cztery niesamowite żywioły, które poznasz lepiej na naszych zajęciach.  Czym może zaskoczyć nas nasza wspaniała planeta?  Przyjdźcie i sami się przekonajcie.

 

DATA: 16.04.2019

TEMAT: Kosmiczna podróż po wszechświecie.

Wyrusz z nami na wspaniałą wycieczkę. Startujemy z Ziemi,  mijamy chmury,  po to by wzbić się do gwiazd, poznać inne planety a nawet galaktyki. Podczas tego spotkania rozwiążemy liczne kosmiczne zagadki. Podejrzymy co słychać na Marsie, dowiemy się co porabiają astronauci, dlaczego   kometa ma warkocz, gdzie szukać spadających gwiazd? Nie czekaj! Dołącz do Nas i wspólnie  zbadajmy Wszechświat.

 

DATA: 23.05.2019

TEMAT: Kim chcę zostać, gdy dorosnę…?

Strażak, piosenkarka, lekarz, astronauta, policjant a może księżniczka albo superbohater? Kim zostać w przyszłości? Na spotkaniu porozmawiamy o różnych zawodach, tych popularnych i tych mało znanych. O jakich zawodach marzą dzieci i co zrobić aby te marzenia spełnić? Wspólnie z najmłodszymi spróbujemy znaleźć odpowiedź na to pytanie.

 

W KINACH IMAX DODATKOWO, DO KAŻDEGO Z PROPONOWANYCH ZAJĘĆ OFERUJEMY FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE

 

Film: Pandy 3D

Najnowszy film przyrodniczy twórców Lemurów z Madagaskaru i Dzikich z natury na ekranach IMAX. Pandy to ciepła opowieść o uwielbianych przez wszystkich pandach wielkich, które przyszły na świat w ZOO i rozpoczynają swoją drogę do życia na wolności. Film przeniesie nas w góry Syczuanu, żebyśmy mogli poznać codzienne życie pand oraz pracę specjalistów przygotowujących je do życia w ich naturalnym środowisku. Główną bohaterką jest panda Qian Qian, która ma doświadczyć natury po raz pierwszy. Pandy to nie tylko inspirująca opowieść o działaniu ludzi na rzecz ochrony światowej przyrody, to także dawka wiedzy dla każdego i przede wszystkim dobra zabawa w towarzystwie tych uroczych wielbicieli bambusów.

Film: Sammy 2. Podwodna przygoda 3D

Tym razem dzielny żółwik wpada w sidła podstępnych łowców i trafia do luksusowego oceanarium, gdzie u boku najbardziej malowniczych mieszkańców rafy koralowej zabawia turystów z różnych zakątków globu. Niepoprawny optymista i wytrawny pirat podmorskich głębin nie byłby jednak sobą, gdyby kilka chwil po uwięzieniu nie zaczął szykować błyskotliwego planu ucieczki.

FILM: DZIKIE Z NATURY 3D

Wzruszająca opowieść o miłości i więzi pomiędzy ludźmi i zwierzętami. Wyruszając z twórcami filmu w podróż na Borneo oraz kenijską sawannę, odwiedzimy miejsca, w których osierocone małe orangutany i słonie odnajdą ciepło i schronienie. 

FILM: AFRYKAŃSKA PRZYGODA 3D

Zapierające dech w piersiach fotosafari w Delcie Okavango. Rozpoczynając podróż na północy, gdzie Okavango meandruje przez szeroki na 10 mil gąszcz papirusów, widzowie dotrą do serca Delty i staną oko w oko z hipopotamami, krokodylami, słoniami, lwami i licznymi gatunkami antylop.

 

KONTAKT:

Katowice Punkt 44 | IMAX (32) 359 59 95/96

Kraków Galeria Plaza | IMAX (12) 290 90 80/92

Łódź Manufaktura | IMAX (42) 664 64 46/48

Poznań Plaza | IMAX (61) 662 62 26

Warszawa Sadyba | IMAX (22) 241 94 11

Wrocław Wroclavia | IMAX (71) 306 80 69

Bydgoszcz (52) 511 21 11

Bytom (32) 493 96 16

Częstochowa Jurajska (34) 390 17 71

Gliwice (32) 493 97 35

Kraków Zakopianka (12) 295 95 96

Lublin Felicity (81) 443 58 88

Poznań Kinepolis (61) 871 56 25

Starogard Gdański (58) 772 28 88

Toruń Czerwona Droga (56) 664 64 46

Warszawa Promenada (22) 241 90 99

Wrocław Korona (71) 323 60 70

Zielona Góra (68) 32 10 111

 

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.

 

PARTNERZY

WSPÓŁPRACUJEMY Z: