FILMOWY ŚWIAT PRZEDSZKOLAKA

KINO DLA NAJMŁODSZYCH

W naszych kinach często gościmy najmłodszych widzów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę tak z filmem jak i z edukacją. Jest to bardzo wdzięczna widownia, która chłonie filmy a sala podczas seansu jest pełna nieskrywanych emocji i żywiołowych reakcji. Z myślą o tych najmłodszych stworzyliśmy cykl spotkań z filmem, żeby wizytę w kinie wzbogacić o aktywną edukację. Prezentowane w projekcie tytuły są odpowiednie dla najmłodszych widzów a ich różnorodność pozwala nam rozmawiać z dziećmi między innymi o ekologii, przyrodzie, zdrowiu, emocjach, muzyce, a nawet szczęściu, czy realizacji marzeń. Każde spotkanie ubrane jest w formę zabawy i interakcji. Bo my słuchamy co mówią do nas dzieci!

 

DLACZEGO WARTO WEJŚĆ DO FILMOWEGO ŚWIATA PRZEDSZKOLAKA?

BILETY GRUPOWE W PREFERENCYJNYCH CENACH

BEZPŁATNE ZAJĘCIA EDUKACYJNE

UPOMINKI DLA KAŻDEGO DZIECKA

BEZPŁATNE BILETY DLA OPIEKUNÓW

FILMY WYBRANE SPECJALNIE DLA NAJMŁODSZYCH WIDZÓW

KONKURSY Z NAGRODAMI

 

PROGRAM FILMOWEGO ŚWIATA PRZEDSZKOLAKA II PÓŁROCZE

 

FILM: Panda i banda

DATA: 23.05.2019

TEMAT: Kim chcę zostać, gdy dorosnę…?

Strażak, piosenkarka, lekarz, astronauta, policjant a może księżniczka albo superbohater? Kim zostać w przyszłości? Na spotkaniu porozmawiamy o różnych zawodach, tych popularnych i tych mało znanych. O jakich zawodach marzą dzieci i co zrobić aby te marzenia spełnić? Wspólnie z najmłodszymi spróbujemy znaleźć odpowiedź na to pytanie.

O FILMIE:

Pewien niedoświadczony bocian dostarcza małą pandę pod niewłaściwe drzwi. Grupa przyjaciół: niedźwiedź, łoś, tygrys i królik stają przed wyzwaniem dostarczenia malucha do jego prawdziwego domu po drugiej stronie ogromnej pustyni. Wyprawa dostarczy im masy przygód i stanie się próbą ich przyjaźni.

film: Paskudy. UglyDolls

DATA:11.06.2019

TEMAT: Dawno, dawno temu… były sobie zabawki.

Historia nie musi być nudna, zwłaszcza jeśli chodzi o historię... zabawek! Zapraszamy Was w podróż w przeszłość. Jak dawniej wyglądały zabawki? Kiedy powstała pierwsza lalka i miś? Czy kiedyś dzieci też bawiły się klockami? Jakie są Wasze ulubione zabawki? A jakie są te wymarzone? Może już je macie i chcecie się nimi pochwalić - zabierzcie je ze sobą. Zapraszamy!

O FILMIE:

Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonej na uboczu mieścinie Uglyville. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało.  Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudom nie dane jest trafiać do rąk dzieciaków. Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym, by być wspaniałym?!  Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie i nieść radość dzieciom? No raczej, bo przecież paskudne jest cudne!

 

W KINACH IMAX DODATKOWO, DO KAŻDEGO Z PROPONOWANYCH ZAJĘĆ OFERUJEMY FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE

 

Film: Pandy 3D

Najnowszy film przyrodniczy twórców Lemurów z Madagaskaru i Dzikich z natury na ekranach IMAX. Pandy to ciepła opowieść o uwielbianych przez wszystkich pandach wielkich, które przyszły na świat w ZOO i rozpoczynają swoją drogę do życia na wolności. Film przeniesie nas w góry Syczuanu, żebyśmy mogli poznać codzienne życie pand oraz pracę specjalistów przygotowujących je do życia w ich naturalnym środowisku. Główną bohaterką jest panda Qian Qian, która ma doświadczyć natury po raz pierwszy. Pandy to nie tylko inspirująca opowieść o działaniu ludzi na rzecz ochrony światowej przyrody, to także dawka wiedzy dla każdego i przede wszystkim dobra zabawa w towarzystwie tych uroczych wielbicieli bambusów.

Film: Sammy 2. Podwodna przygoda 3D

Tym razem dzielny żółwik wpada w sidła podstępnych łowców i trafia do luksusowego oceanarium, gdzie u boku najbardziej malowniczych mieszkańców rafy koralowej zabawia turystów z różnych zakątków globu. Niepoprawny optymista i wytrawny pirat podmorskich głębin nie byłby jednak sobą, gdyby kilka chwil po uwięzieniu nie zaczął szykować błyskotliwego planu ucieczki.

FILM: DZIKIE Z NATURY 3D

Wzruszająca opowieść o miłości i więzi pomiędzy ludźmi i zwierzętami. Wyruszając z twórcami filmu w podróż na Borneo oraz kenijską sawannę, odwiedzimy miejsca, w których osierocone małe orangutany i słonie odnajdą ciepło i schronienie. 

FILM: AFRYKAŃSKA PRZYGODA 3D

Zapierające dech w piersiach fotosafari w Delcie Okavango. Rozpoczynając podróż na północy, gdzie Okavango meandruje przez szeroki na 10 mil gąszcz papirusów, widzowie dotrą do serca Delty i staną oko w oko z hipopotamami, krokodylami, słoniami, lwami i licznymi gatunkami antylop.

 

KONTAKT:

Katowice Punkt 44 | IMAX (32) 359 59 95

Kraków Galeria Plaza | IMAX (12) 290 90 80

Łódź Manufaktura | IMAX (42) 664 64 46

Poznań Plaza | IMAX (61) 662 62 26

Warszawa Sadyba | IMAX (22) 241 94 11

Wrocław Wroclavia | IMAX (71) 306 80 69

Bielsko-Biała (33) 485 39 93

Bydgoszcz (52) 511 21 11

Bytom (32) 396 27 28

Częstochowa Jurajska (34) 390 17 71

Gliwice (32) 493 97 35

Kraków Zakopianka (12) 295 95 96

Lublin Felicity (81) 443 58 88

Poznań Kinepolis (61) 871 56 25

Starogard Gdański (58) 32 50 111

Toruń Czerwona Droga (56) 664 64 46

Warszawa Promenada (22) 241 90 99

Wrocław Korona (71) 323 60 70

Zielona Góra (68) 32 10 111

 

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.

 

PARTNERZY

WSPÓŁPRACUJEMY Z: