POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

 

Cinema City Poland należy do grupy Cineworld, która obecna jest w branży kinowej od niemal 90 lat. W tym momencie jest drugą największą siecią kinową na świecie obejmującą 9 518 sal w 790 kinach. Cineworld działa w 10 krajach - w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Polsce, Irlandii, Izraelu, Czechach, Bułgarii, Rumunii, na Węgrzech i na Słowacji. Rocznie organizuje 14,5 miliona projekcji filmowych, które wyświetlane są ponad 300 milionom widzów.

 

 

W Polsce Cinema City jest operatorem 35 kin zlokalizowanymi w 20 miastach, oferując klientom najlepsze doświadczenia filmowe z zastosowaniem technologii IMAX®, SCREENX™ i 4DX® oraz unikalną strefę VIP:

IMAX®
Warszawa Sadyba, Kraków Plaza, Poznań Plaza,
Katowice Punkt 44, Łódź Manufaktura, Wrocław Wroclavia

4DX®
Warszawa Arkadia, Kraków Bonarka, Lublin Felicity,
Bydgoszcz, Łódź Manufaktura, Wrocław Wroclavia

SCREENX™
Warszawa Mokotów

VIP
Kraków Bonarka
Wrocław Wroclavia

Cinema City Poland oferuje także niezapomnianą zabawę w swoim centrum rozrywki Spin City na warszawskim Bemowie, które jest idealnym miejscem zarówno na spotkani z przyjaciółmi jak i imprezę firmową.

SPIN CITY
Warszawa Bemowo

 

W grudniu 2015 roku Cinema City Poland wprowadziło UNLIMITED, pierwszy program abonamentowy oferujący jego użytkownikom oglądanie nielimitowanej liczby filmów 2D za stałą, miesięczną opłatą.

Co więcej, Cinema City Poland oferuje liczne programy edukacyjne oraz rozrywkowe takie jak Spin City oraz strefa VIP, która jest unikatowym produktem na polskim rynku. 

 

NASZE FORMATY I MARKI: