GAMING

Uwielbiasz grać na konsoli? Znudził Ci się mały ekran Twojego telewizora? A może chciałbyś pograć z grupą znajomych, a ciasne mieszkanie nie pomieści Was wszystkich? Wynajmij salę kinową i zagraj w ulubioną grę na gigantycznym ekranie w Cinema City!

 

Rezerwacje z minimum 2 tygodniowym wyprzedzeniem (oferta dostępna od poniedziałku do czwartku)

Cena zależy od liczby osób i lokalizacji.

Do gry konieczne są przekąski i napoje! Zapytaj nas o najlepszą ofertę barową

 

Co musisz ze sobą zabrać:

konsolę do gry

oryginalny kabel zasilający

bezprzewodowe pady do gry dla każdego z graczy

ulubioną grę

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
[email protected]
+48 510 024 159
+48 510 024 062
Na maile i telefony odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00.

 

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.