REZERWACJE GRUPOWE

OFERTA GRUPOWA CINEMA CITY

Oferta biletu grupowego skierowana jest do grup zorganizowanych dzieci i młodzieży uczącej się. Poza bogatym wyborem filmów składają się na nią dodatkowe propozycje edukacyjne tworzone do wybranych filmów i adresowane do odpowiednich poziomów nauczania.

Dla Państwa wygody w naszych kinach dostępni są pracownicy Działu Rezerwacji Grupowych Cinema City oraz Działu Edukacji w kinach IMAX, którzy na co dzień dbają o sprawny przebieg rezerwacji oraz dodatkową ofertę edukacyjną w kinie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 16:00. Rezerwacje grupowe przyjmowane są telefonicznie lub mailem.

 

W RAMACH REZERWACJI GRUPOWYCH OFERUJEMY:

 

BILETY GRUPOWE W SPECJALNYCH CENACH

MATERIAŁY EDUKACYJNE DO WYBRANYCH FILMÓW

DARMOWE BILETY DLA OPIEKUNÓW GRUP

BEZPŁATNY GORĄCY NAPÓJ DLA OPIEKUNA

MOŻLIWOŚĆ DOSTOSOWANIA GODZINY PORANNEGO SEANSU

KOMPLEKSOWA I MIŁA OBSŁUGA PODCZAS WIZYTY W KINIE

KONTAKT  DO DZIAŁU REZERWACJI GRUPOWYCH CINEMA CITY ORAZ DZIAŁU EDUKACJI IMAX:

 

Cinema City Bielsko-Biała
ul. Leszczyńska 20
Tel. (33) 485 39 93
rezerwacje.bielsko-biala@cinema-city.pl

 

Cinema City Bydgoszcz
ul. Jagiellońska 39-47
Tel. (52) 554 37 73
rezerwacje.bydgoszcz@cinema-city.pl

 

Cinema City Bytom
pl. T. Kościuszki 1
Tel. (32) 493 96 16
rezerwacje.bytom@cinema-city.pl

 

Cinema City Galeria Jurajska
Al. Wojska Polskiego 207, Częstochowa
Tel. (34) 390 17 71
rezerwacje.jurajska@cinema-city.pl

 

Cinema City Wolność
ul. T. Kościuszki 1/5, Częstochowa
Tel. (34) 371 71 31
rezerwacje.czestochowa@cinema-city.pl

 

Cinema City Gliwice
ul. Lipowa 1
Tel. (32) 493 97 35
rezerwacje.gliwice@cinema-city.pl

 

Cinema City Punkt 44 /IMAX Katowice
ul. Gliwicka 44, Katowice
Tel. (32) 359 59 95/96
rezerwacje.katowice@cinema-city.pl

 

Cinema City Silesia
ul. Chorzowska 107, Katowice
Tel. (32) 493 95 05
rezerwacje.silesia@cinema-city.pl

 

Cinema City Galeria Plaza / IMAX Kraków
Al. Pokoju 44, Kraków
Tel. (12) 290 90 80/92
rezerwacje.krakow@cinema-city.pl

 

Cinema City Galeria Kazimierz
ul. Podgórska 34, Kraków
Tel. (12) 254 54 55
rezerwacje.kazimierz@cinema-city.pl

 

Cinema City Zakopianka
ul. Zakopiańska 62, Kraków
Tel. (12) 295 95 96
rezerwacje.zakopianka@cinema-city.pl

 

Cinema City Bonarka
ul. Kamieńskiego 11, Kraków
Tel. (12) 299 99 92
rezerwacje.bonarka@cinema-city.pl

 

Cinema City Lublin Plaza
ul. Lipowa 13
Tel. (81) 535 25 52
rezerwacje.lublin@cinema-city.pl

 

Cinema City Felicity
Al. Wincentego Witosa 32, Lublin
Tel. 81 443 58 88
rezerwacje.felicity@cinema-city.pl

 

Cinema City Manufaktura / IMAX Łódź
ul. Drewnowska 58, Łódź
Tel. (42) 664 64 46/48
rezerwacje.lodz@cinema-city.pl

 

Cinema City Poznań Plaza / IMAX Poznań
ul. Drużbickiego  2
Tel. (61) 662 62 26
rezerwacje.poznan@cinema-city.pl

 

Cinema City Kinepolis
ul. B. Krzywoustego 72, Poznań
Tel. (61) 871 56 25
rezerwacje.kinepolis@cinema-city.pl

 

Cinema City Ruda Śląska
ul. 1 Maja 310
Tel. (32) 493 96 16
rezerwacje.ruda@cinema-city.pl

 

Cinema City Rybnik
ul. Raciborska 16
Tel. (32) 737 37 73
rezerwacje.rybnik@cinema-city.pl

 

Cinema City Sosnowiec
ul. Sienkiewicza 2
Tel. (32) 775 75 57
rezerwacje.sosnowiec@cinema-city.pl

 

Cinema City Starogard Gdański
ul. Pomorska 7
Tel. (58) 32 50 111
rezerwacje.starogard@cinema-city.pl

 

Cinema City Toruń
ul. Czerwona Droga 1-6
Tel. (56) 664 64 46
rezerwacje.torun@cinema-city.pl

 

Cinema City Toruń Plaza
ul. Broniewskiego 90
Tel. (56) 649 11 11
rezerwacje.torunplaza@cinema-city.pl

 

Cinema City Wałbrzych
ul. 1 Maja 64
Tel. (74) 648 48 19
rezerwacje.walbrzych@cinema-city.pl

 

Cinema City Arkadia
al. Jana Pawła II 82, Warszawa
Tel. (22) 321 21 20
rezerwacje.arkadia@cinema-city.pl

 

Cinema City Bemowo
ul. Powstańców Śląskich 126a, Warszawa
Tel. (22) 241 95 11
rezerwacje.bemowo@cinema-city.pl

 

Cinema City Białołęka Galeria Północna
ul. Światowida 17, Warszawa
(22) 241 91 19
rezerwacje.bialoleka@cinema-city.pl

 

Cinema City Galeria Mokotów
ul. Wołoska 12, Warszawa
Tel. (22) 456 65 20
rezerwacje.mokotow@cinema-city.pl

 

Cinema City Promenada
ul. Ostrobramska 75c, Warszawa
Tel. (22) 241 90 99
rezerwacje.promenada@cinema-city.pl

 

Cinema City Janki
ul. Mszczonowska 3C, Warszawa
Tel. (22) 702 40 98
rezerwacje.janki@cinema-city.pl

 

Cinema City Sadyba / IMAX Warszawa
ul. Powsińska 31, Warszawa
Tel. (22) 241 94 11
rezerwacje@cinema-city.pl

 

Cinema City Korona
ul. Krzywoustego 126c, Wrocław
Tel. (71) 323 60 70
rezerwacje.korona@cinema-city.pl

 

Cinema City Wroclavia
ul. Sucha 1, Wrocław
Tel. (71) 306 80 69
rezerwacje.wroclavia@cinema-city.pl

 

 

Cinema City Zielona Góra
ul. Wrocławska 17
Tel. (68) 410 77 17
rezerwacje.zielonagora@cinema-city.pl

 

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.