NACHOSY

 

Jedni należą do #TeamPopcorn, inni do #TeamNachos. Jeśli tu trafiłeś, to znaczy, że należysz do tej drugiej grupy i uwielbiasz w kinie chrupać pyszne nachosy, które są świetnym substytutem popcornu, a czasem także dodatkiem! Nasze nachosy to pyszne trójkąty, które najlepiej smakują z sosem serowym lub salsą lub po prostu z jednym i drugim! To idealne połączenie chrupiącej struktury i delikatnych przypraw, które pokrywają każdego nachosa. Gdy raz spróbujesz naszych pysznych nachosów, jesteśmy pewni, że będziesz po nie wracać! 


NACHOSY KLASYCZNE

 
Klasyczne nachosy to najlepsza przekąska kinowa (obok popcornu), która łączy chrupiące chipsy tortilla, topiony ser i pyszny słodko-pikantny sos salsa. Nachosy to idealny wybór dla każdego, który kocha chipsy i szuka w przekąskach kinowych czegoś więcej niż popcornu. Rozkoszuj się swoją porcją nachosów w kinowym fotelu i zaspokój swój apetyt w trakcie seansu.

 

Klasyczne nachosy są zarówno wegetariańskie, jak i wegańskie SOS SALSA

 
Idealne połączenie pomidorów, papryki, cebuli i odrobiny pikanterii daje nam pyszny sos salsa, który towarzyszy naszym nachosom. To doskonała propozycja dla miłośników słodko-pikantnych przekąsek. Każdy nachos zamoczony w sosie salsa to eksplozja smaku, która pozwala rozkoszować się kinowym seansem.

 

Sos salsa jest zarówno wegetariański, jak i wegańskiSOS SEROWY

 
Sos serowy jest kluczowym dodatkiem do pysznych nachosów. Ma kremową konsystencję, która doskonale współgra z chrupiącycmi nachosami., Połączenie lepkiego topionego sera zmieszanego z przyprawami i innymi składnikami tworzy pyszny i smakowity dodatek, który z pewnością złapie za serce każdego, kto lubi rozkoszować się nachosami w kinowym fotelu. 

 

Sos serowy jest wegetariański, ale nie jest wegański.DODATKOWY SOS

 
Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że podczas seansu rozkoszowałeś się swoimi nachosami, aż nagle zabrakło Ci sosu? Nie pozwól, aby Twoje ulubione sosy skończyły się zbyt szybko i wybierz opcję zakupu z dodatkowym sosem. Dzięki temu będziesz mógł jak najdłużej cieszyć się dodatkiem do swoich chrupiących nachosów, a przyjemność jedzenia nie zostanie zakłócona przez nagły brak sosu, w najmniej odpowiednim momencie!

 

Sos salsa jest zarówno wegetariański, jak i wegański. Sos serowy jest wegetariański, ale nie jest wegański.


OFERTA SPECJALNA DUET
1 x duże nachos 310 g
2 x średni napój 0,5 L

DUŻA OFERTA SPECJALNA
1 x duże nachos 310 g
1 x średni napój 0,7 l

ŚREDNIA OFERTA SPECJALNAU
1 x średnie nachos 180 g
1 x średni napój 0,5 l

1 x duży popcorn 5,2 l + 1 x duże nachos jalapeno-lime 310 g + 2 x duży napój 0,7 l

WYMIEŃ NAPÓJ Z NALEWAKA NA ICEE LUB WODĘ

 
Schłodzony napój z dystrybutora to to, co kinomani lubią najbardziej łączyć z pysznym popcornem, ale należy pamiętać, że każdy ma możliwość zamiany napoju z dystrybutora na wodę butelkowaną (gazowaną lub niegazowaną) lub mrożone ICEE*, jeśli ma na to ochotę. Jeśli chcesz dokonać zmiany, poproś o to naszego pracownika. W Ofercie Specjalnej Duet i Średniej Ofercie Specjalnej możesz dokonać zmiany na wodę butelkowaną lub ICEE. W Dużej Ofercie Specjalnej możesz wymienić napój wyłącznie na ICEE.
 
*ICEE jest dostępne wyłącznie w kinach w Warszawie i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się czegoś wiecej na temat produktów barowych, nasza obsługa w kinie chętnie Ci pomoże.