Polecaj Unlimited


ZAPROŚ 12 ZNAJOMYCH, WYDŁUŻ CZŁONKOSTWO O ROK ZA DARMO!

Dziel się najlepszymi filmowymi emocjami ze swoimi bliskimi. Im więcej osób polecisz, tym więcej zyskasz ty i twoi znajomi. Każdy znajomy, który zarejestruje się w programie Unlimited z Twojego polecenia otrzyma również miesiąc bezpłatnego członkostwa.

Jak zacząć polecać Unlimited?

REJESTRUJESZ SIĘ

APLIKUJESZ O KOD

POLECASZ

ZYSKUJESZ

Jak mogę uzyskać swój kod polecający?

Aby uzyskać swój kod polecający, zaloguj się do swojego konta online. W zakładce Unlimited, w sekcji „Oferty dla Klubowiczów”, znajdziesz opcję wygenerowania kodu, który będzie powiązany z Twoim kontem Unlimited. Od momentu wygenerowania kodu, będzie on również widoczny w Twoim koncie online (zakładka Unlimited). Użycie kodu przez Twoich znajomych będzie jednoznaczne z tym, że dokonali rejestracji, dzięki Twojej rekomendacji.

 

Co zyskuję dzięki polecaniu Unlimited?

Każda skuteczna rekomendacja pozwala Ci otrzymać jeden miesiąc członkostwa Unlimited gratis. Darmowy miesiąc przyznawany jest wyłącznie w okresie abonamentowym, tj. pierwszym i każdym następnym 12 miesięcznym okresie członkostwa w programie Unlimited od daty rejestracji, następującym po okresie abonamentowym, w którym dokonana została skuteczna rekomendacja. Darmowy miesiąc członkostwa zostanie naliczony automatycznie do Twojego konta Unlimited w terminie 6 tygodni od dokonania przez osobę przez Ciebie poleconą opłaty za trzeci miesiąc użytkowania karty Unlimited. Pierwszy darmowy miesiąc może zostać przyznany najwcześniej po pierwszych 12 miesiącach członkostwa od dnia rejestracji, z zastrzeżeniem dotyczącym wybranego Planu Płatności. Dowiedz się więcej na temat oferty i warunków przyznawania premii w postaci darmowych miesięcy dla wybranego planu płatności. Regulamin oferty Polecaj Unlimited.

 

Masz dodatkowe pytania dotyczące oferty?
Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania FAQ