Polecaj Unlimited

zaproś 12 znajomych
wydłuż członkostwo o rok za darmo

 

DZIEL SIĘ NAJLEPSZYMI FILMOWYMI EMOCJAMI ZE SWOIMI BLISKIMI.
IM WIĘCEJ OSÓB POLECISZ, TYM WIĘCEJ ZYSKASZ TY I TWOI ZNAJOMI

Każdy znajomy, który zarejestruje się w programie Unlimited z Twojego polecenia otrzyma również miesiąc bezpłatnego członkostwa.

 

Kto może skorzystać z oferty „Polecaj Unlimited”?
Oferta „Polecaj Unlimited” przeznaczona jest dla użytkowników programu Unlimited, których konto jest ważne i w pełni opłacone w dniu polecenia.

Jak zacząć polecać Unlimited?

REJESTRUJESZ SIĘ

APLIKUJESZ O KOD

POLECASZ

ZYSKUJESZ

 

Jak mogę uzyskać swój kod polecający?
Aby uzyskać swój kod polecający, zaloguj się do swojego konta online. W zakładce Unlimited, w sekcji „Oferty dla Klubowiczów”, znajdziesz opcję wygenerowania kodu, który będzie powiązany z Twoim kontem Unlimited. Od momentu wygenerowania kodu, będzie on również widoczny w Twoim koncie online (zakładka Unlimited). Użycie kodu przez Twoich znajomych będzie jednoznaczne z tym, że dokonali rejestracji, dzięki Twojej rekomendacji.

Co zyskuję dzięki polecaniu Unlimited?
Każda skuteczna rekomendacja pozwala Ci otrzymać jeden miesiąc członkostwa Unlimited gratis. Darmowy miesiąc przyznawany jest wyłącznie w okresie abonamentowym, tj. pierwszym i każdym następnym 12 miesięcznym okresie członkostwa w programie Unlimited od daty rejestracji, następującym po okresie abonamentowym, w którym dokonana została skuteczna rekomendacja. Darmowy miesiąc członkostwa zostanie naliczony automatycznie do Twojego konta Unlimited w terminie 6 tygodni od dokonania przez osobę przez Ciebie poleconą opłaty za trzeci miesiąc użytkowania karty Unlimited, chyba że jesteś w Okresie Początkowym, wówczas pierwszy darmowy miesiąc może zostać przyznany najwcześniej po Okresie Początkowym tj. po pierwszych 12 miesiącach członkostwa od dnia rejestracji, z zastrzeżeniem dotyczącym wybranego Planu Płatności. Dowiedz się więcej na temat oferty i warunków przyznawania premii w postaci darmowych miesięcy dla wybranego planu płatności. Regulamin oferty Polecaj Unlimited.

Masz dodatkowe pytania dotyczące oferty?
Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania FAQ