ROZPOCZNIJ PRACĘ W KINIE

DLACZEGO AKURAT CINEMA CITY?

Czy kiedykolwiek myślałeś o pracy w kinie lub w centrum rozrywki? Czy jesteś tym zainteresowany? Teraz dzięki współpracy z firmą All Job Poland, która obsługuje największego operatora multipleksów w Polsce, firmę Cinema City Poland, możesz tego spróbować. All Job Poland oferuje możliwość pracy w kinach Cinema City Poland oraz centrum rozrywki Spin City na warszawskim Bemowie. Wystarczy wypełnić kwestionariusz i zarejestrować się w bazie. Czekaj na naszą odpowiedź. Pomożemy Ci w budowaniu Twojej kariery!

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

Branża rozrywkowa pozwala na elastyczne godziny pracy. Możesz pracować w pełnym bądź częściowym wymiarze. To idealne rozwiązanie dla osób chcących łączyć pracę z nauką, a także dla tych, którzy po prostu preferują niestandardowy system pracy.

KARIERA I HOBBY W JEDNYM

Wielu naszych managerów było kiedyś na Twoim miejscu. Jeśli kochasz kino i znalazłeś się na tej stronie, to znaczy, że chcesz połączyć w pracy przyjemne z pożytecznym! Nie wahaj się – czekamy właśnie na Ciebie!


OD KASJERA - DO BOHATERA! APLIKUJ!

All Job Poland oferuje Ci możliwości pracy na następujących stanowiskach:

OBSŁUGA WIDZA

BARY KINOWE

KASY BILETOWE

KAWIARNIA

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU CINEMA CITY!

W Polsce działają obecnie 35 kina w 20 miastach, w tym 6 zaawansowanych technologicznie kin IMAX®, 6 sal 4DX® oraz 1 sala SCREENX®, a także 2 kameralne sale VIP®.

 

INFORMACJE DLA KANDYDATÓW

 

JAK APLIKOWAĆ DO PRACY W KINACH CINEMA CITY?

To proste! Wystarczy tylko zarejestrować się w bazie. Wypełnij kwestionariusz, w którym należy wskazać oczekiwane miejsce pracy, stanowisko lub stanowiska, zakres doświadczenia, preferowane dni i pory pracy oraz załącz CV. Następnie oczekuj na kontakt ze strony firmy All Job Poland, która zastrzega sobie kontakt z wybranymi kandydatami. Przejdź do formularza rejestracji

 

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ MOJ GRAFIK PRACY W KINACH CINEMA CITY?

Obsługując kino Cinema City możesz pracować w pełnym bądź częściowym wymiarze, a dni i godziny pracy mogą być różne. Ze względu na charakter działalności kinowej godziny Twojej pracy mogą obejmować także weekendy oraz czas od godzin porannych do późnych godzin nocnych. Należy wziąć to pod uwagę podczas poszukiwania opcji dojazdu do pracy.

 

 

CZY ISTNIEJE MINIMALNY WIEK WYMAGANY DO PRACY W KINACH CINEMA CITY?

Zapraszamy kandydatów, którzy mają minimum 18 lat oraz nie ukończyli 26 roku życia. Warunkiem koniecznym jest także status ucznia/studenta.

 

CZY MUSZĘ MIEĆ DOŚWIADCZENIE?

Nie, nie musisz. Praca przy obsłudze naszych kin nie wymaga specjalnego przygotowania, poza chęcią osiągania sukcesów i odpowiednią motywacją.

 

 

JAKIE SĄ MOŻLIWOŚCI ROZWOJU? 

Zaczynasz od najniższego szczebla w hierarchii, ale to bardzo ważne aby poznać kino od podstaw. Jeśli spodoba Ci się praca w  kinie, będziesz zaangażowanym pracownikiem, z pewnością zagrzejesz miejsce na dłużej… albo na bardzo długo! Wiele osób było kiedyś na Twoim miejscu, a teraz zajmują kluczowe stanowiska w Cinema City Poland!

 

JAK MOGĘ DOWIEDZIEĆ SIE WIĘCEJ O MOŻLIWOŚCI PRACY W KINACH CINEMA CITY?

Napisz do firmy All Job Poland, która zajmuje się rekrutacją do pracy i obsługą naszych kin lub zadzwoń. Email: [email protected], tel. (22) 456 65 42. Pamiętaj, że te dane adresowe są przeznaczone do wyjaśniania ewentualnych wątpliwości, zaś aplikację do pracy należy składać za pośrednictwem formularza.

 

JAKIE MUSZĘ MIEC PREDYSPOZYCJE, ABY DOSTAĆ PRACĘ W KINACH CINEMA CITY?

Na początek masz do wyboru kilka stanowisk. Możesz pracować w kasie, na stanowisku barmana/barmanki, obsługi widza lub w kawiarni. Ważne, abyś swoją pracę traktował poważnie, z szacunkiem podchodził do klienta i był zaangażowany, a na pewno zostaniesz doceniony. Dodatkowym atutem będzie Twoje zamiłowanie do filmu i kina.

 

JAKIE SĄ DODATKOWE KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z PRACY W KINACH CINEMA CITY?

Jeśli kochasz kino na pewno Ci się u nas spodoba! Osoby obsługujące kina Cinema City mogą oglądać filmy za darmo oraz w specjalnej cenie mogą zakupić zestaw w barze. All Job  Poland dba o rozwój osób obsługujących nasze kina, zapewniając im szkolenia oraz prowadząc programy motywacyjne, w których najlepsi wygrywają atrakcyjne nagrody. Często też masz możliwość zmiany pracy w związku np. ze zmianą miejsca zamieszkania. Nasze kina są aż w 19 największych miastach Polski!

 

DANE OSOBOWE

 

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.