OFERTA EDUKACYJNA IMAX

OFERTA EDUKACYJNA IMAX

Unikatowe, bardzo realistyczne, zrealizowane na wyłączność dla IMAX fascynujące dokumenty na temat świata nauki i przyrody, są dostępne tylko w 6 kinach IMAX w Polsce: Katowice, Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków oraz Wrocław. Nasza biblioteka filmowa jest zaprojektowana by uczyć i inspirować, ale jednocześnie bawić widzów. Wyrusz w edukacyjną podróż z IMAX!

PROGRAM EDUKACYJNY IMAX

Program Edukacyjny IMAX to projekt, który w pozytywny, pełen korzyści i wielowymiarowy sposób sprawia, że kultura filmowa staje się magnesem przyciągającym młodszą publiczność. Dzięki naszej opatentowanej technologii, zachwycającym efektom 3D, warsztatom oraz prelekcjom… PODRÓŻ zaczyna się tutaj! Opatentowana technologia, zachwycające efekty 3D, warsztaty oraz prelekcje, sprawiają, że to właśnie w kinie zaczyna się niesamowita przygoda? Podróż do miejsc gdzie Państwa uczniowie będą mogli zainspirować się, siedząc wygodnie w fotelu przed gigantycznym EKRANEM. Kino i nauka nigdy wcześniej nie były tak przystępne dla młodego widza.

PAKIETY IMAX

To ekscytująca i łatwo osiągalna wycieczka szkolna dla grup zorganizowanych, młodzieży oraz dzieci, których zaczarujemy filmową magią i przeniesiemy do miejsc, których jeszcze nie odwiedzili i nie poznali. Wizyta w kinie IMAX i spotkanie z jednym z Partnerów programu umożliwi skorzystanie z wyjątkowej ceny, przygotowanej specjalnie dla grup zorganizowanych.

 

FILMY W OFERCIE

DZIKIE Z NATURY 3D

POD TAFLĄ OCEANU 3D

PANDY 3D

LEMURY Z MADAGASKARU 3D

AFRYKAŃSKA PRZYGODA 3D

HUBBLE 3D

 

KONTAKT:

ŁÓDŹ Manufaktura – e-mail: [email protected]; telefon: 42 664 64 46 | SPRAWDŹ OFERTĘ

KATOWICE Punkt 44 – e-mail: [email protected]; telefon: 32 359 59 95 SPRAWDŹ OFERTĘ

KRAKÓW Galeria Plaza – e-mail: [email protected]; telefon: 12 290 90 80 SPRAWDŹ OFERTĘ

POZNAŃ Plaza – e-mail: [email protected]; telefon: 61 662 62 26 SPRAWDŹ OFERTĘ

WARSZAWA Sadyba  – e-mail: [email protected]; telefon: 22 241 94 11 SPRAWDŹ OFERTĘ

WROCŁAW Wroclavia – e-mail: [email protected], telefon: 71 306 80 69 | SPRAWDŹ OFERTĘ

 

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.