SPIN CITY DLA BIZNESU

Najlepsze konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, gale i inne wydarzenia organizowane specjalnie w celu budowania relacji biznesowych mogą dostarczać uczestnikom solidnej dawki adrenaliny. W centrum rozrywki Spin City, zlokalizowanym w warszawskiej dzielnicy Bemowo połączonym z kinem Cinema City pomożemy Ci uczynić każde wydarzenie niezapomnianym.

 

 

PRZESTRZEŃ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM

Olśniewające ekrany Cinema City wraz z nowoczesną technologią obrazu i dźwięku przekształcą Twoje wydarzenie w wyjątkową rozrywkę.

Spin City obejmuje powierzchnię prawie 1500 m2. Elastyczna aranżacja wnętrza pozwala pomieścić nawet 600 osób.

Do Państwa dyspozycji jest efektowny pokój VIP, kawiarnia i znakomity parkiet, zachęcający do tańca.

Możemy zorganizować transmisję internetową, która połączy Państwa gości z każdym z wybranych kin Cinema na terenie całej Polski.

 

KRĘGLE, BILARD, RZUTKI, GRY WIDEO

 

Klub Spin City jest wyposażony w 10 w pełni zautomatyzowanych torów do gry w kręgle, 8 wysokiej klasy stołów bilardowych oraz 3 plansze do gry w rzutki.

Na Państwa życzenie w Spin City możemy zorganizować imprezę taneczną lub prywatne pokazy filmowe w kinie Cinema City Bemowo.

 

USŁUGI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Bar, zaopatrzony w nawet w najbardziej egzotyczne alkohole, menu klubowe i zróżnicowany catering, dostosowywany do profilu wydarzeń.

Pełna obsługa kelnerska, eleganckie aranżacje przestrzeni i stołów zapewnią własciwą oprawę imprez.

Na życzenie organizujemy prezentacje i warsztaty prowadzone przez mistrzów kulinarnych i barmańskich oraz pokazy lub turnieje.

 

W SPRAWIE ORGANIZACJI IMPREZ FIRMOWYCH PROSIMY O KONTAKT NA: [email protected] LUB TELEFON: +48 880 842 605

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.

 

WRÓĆ DO ZAKŁADKI OFERTY