SPIN CITY DLA BIZNESU

Najlepsze konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, gale i inne wydarzenia organizowane specjalnie w celu budowania relacji biznesowych mogą dostarczać uczestnikom solidnej dawki adrenaliny. W centrum rozrywki Spin City, zlokalizowanym w warszawskiej dzielnicy Bemowo połączonym z kinem Cinema City pomożemy Ci uczynić każde wydarzenie niezapomnianym.

 

 

PRZESTRZEŃ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM

title

Olśniewające ekrany Cinema City wraz z nowoczesną technologią obrazu i dźwięku przekształcą Twoje wydarzenie w wyjątkową rozrywkę.

title

Spin City obejmuje powierzchnię prawie 1500 m2. Elastyczna aranżacja wnętrza pozwala pomieścić nawet 600 osób.

title

Do Państwa dyspozycji jest efektowny pokój VIP, kawiarnia i znakomity parkiet, zachęcający do tańca.

title

Możemy zorganizować transmisję internetową, która połączy Państwa gości z każdym z wybranych kin Cinema na terenie całej Polski.

 

KRĘGLE, BILARD, RZUTKI, GRY WIDEO

 

title

Klub Spin City jest wyposażony w 10 w pełni zautomatyzowanych torów do gry w kręgle, 8 wysokiej klasy stołów bilardowych oraz 3 plansze do gry w rzutki.

title

Na Państwa życzenie w Spin City możemy zorganizować imprezę taneczną lub prywatne pokazy filmowe w kinie Cinema City Bemowo.

 

USŁUGI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

title

Bar, zaopatrzony w nawet w najbardziej egzotyczne alkohole, menu klubowe i zróżnicowany catering, dostosowywany do profilu wydarzeń.

title

Pełna obsługa kelnerska, eleganckie aranżacje przestrzeni i stołów zapewnią własciwą oprawę imprez.

title

Na życzenie organizujemy prezentacje i warsztaty prowadzone przez mistrzów kulinarnych i barmańskich oraz pokazy lub turnieje.

 

W SPRAWIE ORGANIZACJI IMPREZ FIRMOWYCH PROSIMY O KONTAKT NA: eventy@spincity.pl
WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE: www.spincity.pl

WRÓĆ DO ZAKŁADKI OFERTY