ORGANIZACJA WYDARZEŃ W STREFIE VIP

 

ORGANIZACJA WYDARZEŃ W STREFIE VIP

Strefa VIP to niepowtarzalne miejsce, w którym połączyliśmy nowoczesne technologie multimedialne z luksusowym lobby, otwartym barem i niepowtarzalnym klimatem kina. Tutaj możesz przyjąć swoich gości w znakomitej atmosferze, zorganizować spotkanie z klientem, podjąć swoich kontrahentów.

Profesjonalny personel Strefy VIP zapewni kompleksową organizację Twoich konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych lub imprez firmowych.

 

UDOGODNIENIA STREFY VIP

Bar z przekąskami kinowymi oraz ciepłymi i zimnymi napojami.

Kameralne lobby strefy VIP

Wygodne, skórzane, regulowane fotele w 3 kameralnych salach kinowych. Cinema City Wroclavia 3 sale 48 osobowe (144 miejsca); Kraków Bonarka z salami 23, 29 i 47 osób (99 miejsc)

 

SPRZĘT MULTIMEDIALNY

Przestrzenie lobby Strefy VIP oraz sale kinowe wyposażone są w najnowocześniejsze urządzenia multimedialne:  doskonałe systemy dźwięku, mikrofony oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Z kompatybilnymi ekranami i cyfrowymi projektorami liniowymi można wyświetlać prezentację we wszystkich salach jednocześnie i zarządzać konferencją z holu lub z jednej z trzech widowni. Urządzenia działają z oprogramowaniem Microsoft oraz Mac.

 

 

PEŁNA OBSŁUGA CATERINGOWA

Możliwość zamówienia cateringu na życzenie klienta

 

jak dotrzeć do wrocław wroclavia

sprawdź

 

jak dotrzeć do kraków bonarka

sprawdź

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

e-mail: [email protected]
tel.: (22) 566 69 46

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.

 

WRÓĆ DO ZAKŁADKI OFERTY