ORGANIZACJA WYDARZEŃ W STREFIE VIP

 

ORGANIZACJA WYDARZEŃ W STREFIE VIP

Strefa VIP to niepowtarzalne miejsce, w którym połączyliśmy nowoczesne technologie multimedialne z luksusowym lobby, otwartym barem i niepowtarzalnym klimatem kina. Tutaj możesz przyjąć swoich gości w znakomitej atmosferze, zorganizować spotkanie z klientem, podjąć swoich kontrahentów.

Profesjonalny personel Strefy VIP zapewni kompleksową organizację Twoich konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych lub imprez firmowych.

 

UDOGODNIENIA STREFY VIP

Wygodne lobby VIP i otwarty bar z przekąskami i napojami

Cinema City Wroclavia 3 sale 48 osobowe (144 miejsca); Kraków Bonarka z salami na 23, 29 i 47 osób (99 miejsc)

Luksusowe, skórzane, elektrycznie regulowane fotele

 

SPRZĘT MULTIMEDIALNY

Przestrzenie lobby Strefy VIP oraz sale kinowe wyposażone są w najnowocześniejsze urządzenia multimedialne:  doskonałe systemy dźwięku, mikrofony oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Z kompatybilnymi ekranami i cyfrowymi projektorami liniowymi można wyświetlać prezentację we wszystkich salach jednocześnie i zarządzać konferencją z holu lub z jednej z trzech widowni. Urządzenia działają z oprogramowaniem Microsoft oraz Macintosh.

 

 

PEŁNA OBSŁUGA CATERINGOWA

We Wrocławiu, w Cinema City Wroclavia, znajduje się otwarty bufet z daniami przygotowanymi na miejscu przez włoskich kucharzy, baru sałatkowy oraz desery. W trakcie wizyty można również korzystać z nieograniczonej ilości przekąsek kinowych: popcornu, nachosów i napojów.

Od dnia 14 stycznia Strefa VIP Bonarka w Krakowie będzie nieczynna. Zmieniamy się dla Państwa i już w lutym wrócimy ze zmodernizowaną przestrzenią oraz nową propozycją Strefy VIP. W tym czasie zapraszamy do korzystania z innych sal Cinema City Bonarka. Wkrótce poinformujemy o szczegółowej ofercie i terminie ponownego otwarcia.

 

jak dotrzeć do wrocław wroclavia

sprawdź

 

jak dotrzeć do kraków bonarka

sprawdź

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

e-mail: vip@cinema-city.pl
tel. komórkowy: 510 024 060
tel. stacjonarny Wrocław: (71) 306 80 69
tel. stacjonarny Kraków: 12 299 99 81

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.

 

WRÓĆ DO ZAKŁADKI OFERTY