VOUCHERY DLA FIRM

VOUCHERY DO CINEMA CITY TO IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT

Vouchery to otwarte bilety, które mogą zostać zrealizowane na dowolny film, w dowolnym miejscu i czasie, także na premiery i pokazy przedpremierowe. 

VOUCHERY TO ŚWIETNE ROZWIĄZANIE JEŚLI SZUKASZ:

Prezentu dla klientów

Nagrody motywacyjnej dla swoich pracowników

Idealnego sposobu wykorzystania środków z funduszu socjalnego

TYPY VOUCHERÓW:

Voucher 2D

Voucher 3D

Voucher barowy

Kupon lub kod

 

ELASTYCZNOŚĆ I PROSTE ZASADY

Vouchery mogą zostać wymienione na bilet w dowolnym dniu tygodnia, na dowolny film w wybranym formacie – w całej Polsce lub w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

NISKIE KOSZTY I SZYBKI CZAS DYSTRYBUCJI

Vouchery są dostępne w postaci papierowych kuponów lub elektronicznych kodów, które można wysłać do ostatecznych odbiorców mailem, smsem lub nadrukować na własne zaproszenia.

INDYWIDUALNY OPIEKUN KLIENTA

Nad każdym projektem czuwa nasz opiekun biznesowy, który pomoże Państwu wybrać najlepszą opcję.

DŁUGI OKRES WAŻNOŚCI

Już przy zamówieniu powyżej 50 sztuk gwarantujemy 6 miesięcy na realizację voucherów. 

ZAKUP VOUCHERÓW:

[email protected], tel. +48 22 566 69 83

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.