WYBRANE PROPOZYCJE FILMOWE DLA DZIECI

SMERFY. POSZUKIWACZE ZAGINIONEJ WIOSKI

Premiera: 26/05/2017

Gatunek: Animacja / Długość: 89min. / Ograniczenia wiekowe: B.O.

W nowym, w pełni animowanym filmie poznamy losy Smerfetki, która kierując się tajemniczą mapą, wraz z przyjaciółmi - Mądralą, Osiłkiem i Ciamajdą - wyrusza w pełną przygód wyprawę do Zakazanego Lasu. A miejsce to pełne jest magicznych stworzeń, kolorów i przygód. Tak Smerfetka i jej przyjaciele, wyprzedzając Gargamela, docierają do tajemniczej zaginionej wioski. A wyprawa ta zakończy się odkryciem największej w historii niebieskiego rodu tajemnicy...

 

AUTA 3

Premiera: 16/06/2017

Gatunek: Animacja, Komedia / Długość: 90min. / Ograniczenia wiekowe: B.O.

Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację ultraszybkich aut. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa.

GRU, DRU I MINIONKI 

Premiera: 30/06/2017

Czas trwania: 89 minut / Ograniczenie wiekowe: B. O.

To powrót, na który czekają wszyscy! Twórcy „Jak ukraść księżyc” oraz największych animowanych przebojów 2013 i 2015 – „Minionki rozrabiają” oraz „Minionki” (druga najbardziej dochodowa animacja w historii kina!) serwują nam kolejne fantastyczne przygody Gru i Lucy, ich uroczych córek – Margo, Edith i Agnes – oraz, naturalnie, Minionków! Za produkcję odpowiada słynna wytwórnia Illumination, odpowiedzialna za przygody Minionków czy „Sekretne życie zwierzaków domowych”.