WYBRANE PROPOZYCJE FILMOWE DLA MŁODZIEŻY

PIRACI Z KARAIBÓW. ZEMSTA SALAZARA

Premiera: 28/05/2017

Gatunek: Przygodowy| Fantasy  / Długość: 153min. / Ograniczenie wiekowe: N/A

Szczęście nie sprzyja kapitanowi Jackowi Sparrowowi (Johnny Depp), a złe wiatry pchają go coraz silniej ku kolejnej awanturze. Duchy korsarzy pod wodzą jego dawnego wroga, przerażającego kapitana Salazara (Javier Bardem), wydostają się z Devil's Triangle z zamiarem unicestwienia każdego pirata, jakiego noszą oceany. 

WONDER WOMAN

Premiera: 2/06/2017

Gatunek: Akcja | Sci-Fi / Długość: 139min. / Ograniczenie wiekowe: N/A

Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie.

KRÓL ARTUR. LEGENDA MIECZA

Premiera: 16/06/2017

Gatunek: Przygodowy | Dramat | Akcja / Długość: 90min. / Ograniczenie wiekowe: N/A

Odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który wraz ze swoją ferajną większość czasu spędza w zaułkach Londonium, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur, a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z ruchu oporu i podąża za tajemniczą Ginewrą. 

TRANSFORMERS: OSTATNI RYCERZ

Data premiery: 23/06/2017

Czas trwania: 150 minut / Ograniczenie wiekowe: brak informacji

Nowa odsłona popularnej serii, która do tej pory zarobiła na całym świecie ponad 3,7 miliarda dolarów. Za reżyserię „Transformers: Ostatni Rycerz” odpowiada Michael Bay („Bad Boys”, „Armageddon”), który pracował nad wcześniejszymi odsłonami serii. W filmie zobaczymy Marka Wahlberga (który ponownie wcieli się w Cade’a Yeagera), Jerroda Carmichaela oraz Isabelę Moner.