Poczuj świąteczny klimat w kinowym fotelu. Zobacz “Święta Inaczej” na Ladies Night

Już 1 grudnia o 19:30 wszystkie fanki świątecznych filmów zapraszamy na najnowszą produkcję twórców takich hitów jak “Rodzinka.pl” czy “Listy do M.4” - komedię romantyczną “Święta Inaczej” w ramach cyklu Ladies Night. Oprócz wyjątkowego filmu na wszystkie Panie czekać będzie moc dodatkowych atrakcji: bezalkoholowy welcome drink, prezenty od partnerów eventu oraz konkursy z nagrodami! 

Ladies Night to idealny moment, żeby wyrwać się z domu od codziennych obowiązków, wyjść gdzieś z przyjaciółką lub całą paczką koleżanek, a może i spędzić miło czas z mamą, czy siostrą. Każda kobieta czasem potrzebuje odpoczynku, a najlepiej odpoczywać w gronie innych wspaniałych kobiet w wygodnym, kinowym fotelu. To także idealny moment by naładować baterie przed Świętami Bożego Narodzenia. Wydarzenie składa się z dwóch części: quizu z nagrodami od partnerów oraz pokazu filmu. Podczas Ladies Night wspólnie się śmiejemy, wzruszamy, wstrzymujemy oddech, ale przede wszystkim dobrze się bawimy!

 

 

Grudniowa edycja wydarzenia ponownie przywita Panie bezalkoholowym welcome drinkiem, a o to by z kina nikt nie wyszedł z pustymi rękami, zadbają partnerzy eventu. 1 grudnia o 19:30 wyświetlimy polską świąteczną komedię romantyczną “Święta Inaczej”.  Sprawdź swoje najbliższe kino i kup bilet na to wyjątkowe kobiece wydarzenie już dziś: https://www.cinema-city.pl/filmy/ladies-night-swieta-inaczej/

“Święta Inaczej” - o czym jest film? 
Ewa jest perfekcyjną panią domu. Do Świąt szykuje się już od wakacji i nie przyjmuje do wiadomości, że coś może pójść nie tak. Nic więc dziwnego, że gdy w przeddzień wigilii odkrywa, że jej małżeństwo jest bajką, w którą wierzy już tylko ona, poukładany lśniący świat wali jej się na głowę. Trafiona w serce z dużego kalibru, Ewa po raz pierwszy w życiu postanawia zrobić coś naprawdę spontanicznego: rzuca wszystko i wsiada do pierwszego lepszego pociągu w nieznane. Tropem zaginionej matki ruszają jej dzieci: nastoletni Dorian, który w swoim liceum czuje się jakby urwał się z choinki i jego starsza siostra Emma, której związek właśnie eksplodował jak skład sylwestrowych fajerwerków. Przedzierają się przez zaatakowany śnieżycą kraj, by odkryć zaskakującą prawdę: że Święta warto spędzić zupełnie inaczej, a może nawet całe życie… 

Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak: Daria Widawska, Wiktoria Gąsiewska, Oskar Wojciechowski, Karol Dziuba, Adam Zdrójkowski, czy Paweł Koślik. Za kamerą filmu stanął Patrick Yoka, reżyser takich hitów jak: “Rodzinka.pl”, “Świat według Kiepskich”, czy “Listy do M.4”. 

 

 

Nagrody w konkursach ufundowali partnerzy eventu. W grudniu są to takie marki jak: BNP Paribas - bank zmieniającego się świata, który pod hasłem “We love cinema” mocno angażuje się w promocję kina, Adidas - marka, która dała nam słynne trzy paski na ubraniach i butach sportowych, Lotto - czyli dobrze wszystkim znana loteria organizowana przez Totalizator Sportowy, EGMONT - jedno z największych w kraju wydawnictw czasopism, komiksów oraz gier planszowych, promujące nową grę dla całej rodziny UBONGO,  ZIAJA - firma kosmetyczna, w której produktach zakochały się nie tylko Polki, ale i Azjatki, Wyjątkowy Prezent - pierwszy w Polsce sklep internetowy z przeżyciami, w którym każdy znajdzie to czego szuka, szczególnie przed świętami oraz COSTA COFFEE - znana i lubiana w całej Polsce sieć kawiarni.